Gausybė žaidimų kūrėjų susivienijo ir renką paramą Ukrainai: specialus pasiūlymas su 900 žaidimų surinko įspūdingą sumą pinigų

Gausybė žaidimų kūrėjų susivienijo ir renką paramą Ukrainai: specialus pasiūlymas su 900 žaidimų surinko įspūdingą sumą pinigų

Lukas Snarskis

Rusijos pradėtas karas Ukrainoje jau tęsiasi kone dvi savaites, o įtempta kova vyksta ne tik Ukrainos teritorijoje, tačiau ir internetinėje erdvėje. Programišiai jau kuris laikas naikina rusiškas interneto sistemas, o internautai įvairiausiais būdais renka paramą ar kitaip išreiškia paramą ukrainiečiams.

Internete žaibiškai išpopuliarėjo daugiau nei 700 žaidimų kūrėjų iniciatyva, kuri atsirado itch.io platformoje. Paspaudę šią nuorodą rasite pasiūlymą įsigyti daugiau nei 900 indie žaidimų, kuriuos galėsite įsigyti už minimalų 10 JAV dolerių, o visi surinkti pinigai keliaus paramai Ukrainoje.

Pranešama, kad visi surinkti pinigai bus skirti dviems paramos organizacijoms – tai „International Medical Corps“ bei „Voices of Children“. Šio teksto rašymo metu jau yra surinkta daugiau nei 2,3 mln. JAV dolerių, o specialų žaidimų paketą įsigijo jau daugiau nei 160 tūkst. žaidimų gerbėjų.

Kaip jau minėjome, šį specialų „Bundle for Ukraine“ sudaro daugiau nei 900 žaidimų, o net 600 iš jų nebuvo skelbiami niekur kitur. Kai kurie žaidimų kūrėjai sutiko pasidalinti savo kūriniais specialiai šiam projektui, skelbiama itch.io platformoje. Tiesa, šį specialų rinkinį sudaro ne tik vaizdo žaidimai, bet ir komiksai, garso įrašai ir kitoks turinys.

„Kaip žaidimų kūrėjai, mes norime sukurti naujus pasaulius, o ne naikinti tą, kurį turime“, - skelbiama pranešime. „Štai kodėl mes susivienijome, jog galėtumėme pasiūlyti š labdaringą paketą, kuris padės ukrainiečiams išgyventi šį išbandymų periodą ir leis klestėti karui pasibaigus“.

Kaip jau minėjome, šis labdaringas projektas jau surinko daugiau nei 2,3 mln. JAV dolerių, o tam prireikė tik kiek mažiau nei 48 valandų. Projekto tikslas, kuris nurodomas svetainėje – 4 mln. JAV dolerių.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas