Geriausiai įvertintas „Resident Evil“ žaidimas bus prikeltas antrajam gyvenimui

Geriausiai įvertintas „Resident Evil“ žaidimas bus prikeltas antrajam gyvenimui

Prieš daugiau nei penkiolika metų buvo pristatyta siaubo žaidimų klasika „Resident Evil 4”, kuri sukėlė tikrą šio žanro revoliuciją ir pakeitė iki tol nusistovėjusius standartus net tarp šaudykles kuriančių studijų. Iki šių dienų šis projektas yra vertinamas kaip vienas geriausių per visą istoriją ir buvo jau ne vieną kartą prikeltas per įvairias „remastered“ ir „VR“ versijas, tačiau šią savaitę paaiškėjo, kad pilnaverčio, modernaus sugrįžimo reikės palaukti dar beveik metus.

Neoficialios kalbos apie šį projektą sklandė jau kurį laiką, tačiau iki praėjusio ketvirtadienio viskas buvo neaišku, bet tada, lyg iš giedro dangaus, pasirodė kelių minučių trukmės klipas, kurį žiūrint siaubo žaidimų mėgėjams per kūną nueiti lengvi šiurpuliukai. „3-24-2023“ – taip prasidėjo pats įrašas, o tai reiškia, kad planuojama žaidimo išleidimo data kaip ir aiški, tačiau iki jos reikės dar kažkokiu būdu iškentėti. Iš pirmo žvilgsnio panašu, kad čia visko bus dar daugiau ir norisi tikėti, kad prieš šią „remake“ versiją originalas, kuriame prioritetas buvo teikiamas daugiau veiksmui, tiesiog nublanks.

Aišku, jog daugiau papildomos informacijos apie patį žaismą bei būsimas platformas sužinosime netolimoje ateityje, tačiau jau dabar peršasi mintis, kad senosios kartos konsolės bus praleistos. Be to jau kūrėjai spėjo paskelbti, kad jis vienokiu ar kitokiu būdu bus pritaikytas ir „PlayStation VR2“ sistemai.

Iš istorijos pusės, tai didelių pokyčių tikėtis tikrai nėra verta, nes nepanašu, kad apskritai jų iš viso bus. Tas pats pagrindinis veikėjas Leon išvyks gelbėti prezidento dukters Europoje, kur atras apleistą kaimą, kurio gyventojai yra apsėsti iš mokslinės laboratorijos ištrūkusio viruso „Las Plagas“, kuris savo aukų visiškai nepaverčia besmegeniais zombiais, o suteikia jiems antžmogiškų galių bei iš dalies leidžia funkcionuoti kaip bendruomenei.

Aišku, kad dabar vien rašydamas apie šį fantastišką projektą tiesiog drebu iš nekantrumo jį vėl išbandyti, tačiau kaip atrodys galutinis produktas sužinosime tik po beveik metų. Iki tol „Capcom“ tikrai pristatys daugiau detalių apie vieną iš rimčiausių „remake“ projektų per visą franšizės istoriją.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas