Geros žinios laukiantiems „Dying Light 2: Stay Human“: žaidimas jau finišo tiesiojoje ir nebus dar kartą nukeltas

Geros žinios laukiantiems „Dying Light 2: Stay Human“: žaidimas jau finišo tiesiojoje ir nebus dar kartą nukeltas

Prieš daugiau nei šešerius metus pasirodė, tada beveik niekam nežinomos Lenkijos studijos, zombių apokalipsės ir išgyvenimo žanrų mišinys „Dying Light“, kuris iš karto tapo interneto sensacija. Tokios žaidimo sėkmės tikriausiai net patys kūrėjai savo didžiausiose fantazijose nesitikėjo ir nenuostabu, kad prakalbus apie jo tęsinį, daugelio fanų akys tiesiog sužibo iš laimės. Pirminis planas buvo išleisti jį dar pernai, tačiau savaime suprantama, kad tai neįvyko ir dar prieš kurį laiką buvo pranešta, kad „Dying Light 2: Stay Human“ pasirodys tik kitų metų pradžioje.

Atsižvelgiant į praeitų metų Lenkijos vaizdo žaidimų kūrėjų „CD Projekt Red“ istoriją, tokie nukėlimai tikrai nesuteikia užtikrintumo, tačiau „Techland“ likus dvejiems mėnesiams iki suplanuotos išleidimo datos pranešė, kad „Dying Light“ tęsinys jau yra paruoštas fizinių kopijų leidimui arba „gone gold“. Tiesa, tai nereiškia, kad studija ateinančius mėnesius nieko neveiks, o, pasak vyriausiojo dizainerio Tymon Smektała, dirbs su įvairiausiais atnaujinimais bei išklausys ankstyvosios versijos testuotojų įžvalgas bei pastabas ir atitinkamai į jas reaguos.

Prieš kurį laiką „Techland“ pradėjo aktyviai komunikuoti su žaidėjais ir išleido „Dying 2 Know“ internetinę laidą, kurioje pasakoja apie žaidimo kūrimo procesą. Naujausias epizodas pasirodys jau rytoj ir jame bus pademonstruota 15 minučių žaidimo akimirkų arba „gameplay“, kurios nebuvo dar niekur rodytos anksčiau. Visa tai vyks 22-ą valandą Lietuvos laiku „Twitch.tv“ platformos „Techland“ kanale.

Jeigu viskas klostysis gerai, tai „Dying Light 2: Stay Human“ asmeninių kompiuterių, „PlayStation 4/5“, „Xbox One/Series“ ir „Nintendo Switch“ savininkus pasieks jau vasario 4-ą dieną ir bent jau dabar panašu, kad būtent taip ir bus. Labai retas žaidimas gali pasigirti, kad 2 mėnesiai iki išleidimo pasiekia „gone gold“ stadiją ir tai yra tikrai nuteikia optimistiškai.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas