Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Geros žinios strateginių žaidimų gerbėjams: pristatytas „Total War: Warhammer 3“

Geros žinios strateginių žaidimų gerbėjams: pristatytas „Total War: Warhammer 3“

Rokas Gaidys

2021-02-05, 11:10

„Total War“ yra Didžiosios Britanijos studijos „Creative Assembly“ strateginis žaidimas, kurio kūrimui dar pernai pradėjo vadovauti „Sega“. Sunku ir suskaičiuoti kiek jo dalių pasirodė per paskutinius dvidešimt metų, bet manau, kad rankos pirštų tam tikrai neužtektų. Visi jie pasižymi ėjimais paremtu strategavimu bei s mūšiais, kuriuose yra valdoma visa armija iš karto. Paskutinis šios franšizės projektas pasirodė dar pernai vasarą ir jį įsigijo/pasiėmė daugiau nei 20 milijonų vartotojų. Tiesa milžinišką sėkmę lėmė tai, kad išleidimo savaitę jis buvo nemokamai dalinamas „Epic Games“ internetinėje parduotuvėje.

total-war-warhammer-3-cinematic-a

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Sega“ visai nesenai pristatė naujausią savo strateginį projektą „Total War: Warhammer 3“, kuriame bus gausu magijos ir monstrų. Panašu, kad naujausias „Creative Assembly“ bandymas įeiti į realaus laiko strategijos žanrą pasirodys dar šiais metais. Kaip teigia kūrėjai, naujausioje istorijoje žaidėjams bus suteikta galimybė išgelbėti arba sunaikinti mirštantį dievą. Pasak jų, kiekviena frakcija, tauta ar rasė turės savitą kelią po pragarą ir jo pabaigoje nulems viso pasaulio likimą.

„Warhammer“ trilogijos pabaigai „Creative Assembly“ nusprendė nepristabdyti apsukų ir pademonstruos didžiausią projektą per visą savo gyvavimo istoriją. Tai bus ne tik pats didžiausias visų laikų „Total War“ žemėlapis, bet jį papildys ir dar dvi naujos rasės, tai yra Kislev ir Cathay. Pasak kūrėjo I. Roxburgh, pats žaidimo pasaulis yra dvigubai didesnis, nei „Warhammer 2“ ir tai bus pats ambicingiausias visų laikų jų projektas. Kaip toliau jis pasakoja, kad dabar jų tikslas yra užbaigti šią trilogiją stipriai per istoriją, dydį, veikėjus ir visas kitas naujas funkcijas.

total-war-warhammer-3-steam

Nuo pat pirmosios „Warhammer“ dalies, kuri apjungė „Total War“ ir „Warhammer“ dar 2016-aisiais, fanų dėmesys yra nuolatos prikaustytas prie kiekvieno jos tęsinio, kurį išvysime jau šiemet. Tiesa, dabar dar nėra žinoma tiksli jo išleidimo data, tačiau jau yra aišku, kad jis bus prieinamas „Steam“ ir „Epic Games“ internetinėse parduotuvėse.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas