Geros žinios „Switch“ savininkams: „Dying Light“ pasieks Jus jau rudenį

Geros žinios „Switch“ savininkams: „Dying Light“ pasieks Jus jau rudenį

Rokas Gaidys

2021-07-21, 07:30

Vienas iš laukiamiausių šių metų vaizdo žaidimų yra „Dying Light 2“, kuris kaip ir turėtų pasirodyti jau šią žiemą, tačiau jau dabar aišku, kad juo mėgautis galės tik „Xbox“, „PlayStation“ ir asmeninių kompiuterių savininkai. Kol daugelis su nekantrumu laukia naujausio Lenkijos studijos „Techland“ projekto, pasirodė informacija, kad „Nintendo Switch“ savininkai turės galimybe bent jau išbandyti pirmąją jos dalį.

117731

„Nintendo Everything“ pasidalino informacija, kad rudenį pasirodys „Dying Light: Platinum Edition“, kuri bus prieinama ir „Switch“ konsolėse. Tiesa, oficialaus patvirtinimo nei „Techland“, nei patys „Nintendo“ nepateikė, bet nutekintose nuotraukos galima pamatyti, kad ši versija pasirodys jau spalį, o jos kaina prasidės nuo 49,99 JAV dolerių. Jeigu ši informacija yra teisinga, tai be bazinės žaidimo versijos, joje taip pat bus ir visos keturios ekspansijos bei 17 kosmetinių pagrąžinimų arba skin‘ų rinkinių. „Switch“ versijoje bus ir papildomų priedų, tai yra dviejų pagrindinių regionų „Slums“ ir „Old Town“ žemėlapiai, išgyvenimo apokalipsės siaubiamoje teritorijoje instrukcija ir keletas lipdukų. Tiesa, iš nuotraukos yra sunku spręsti ar fizinės „Dying Light: Platinum Edition“ kopijos kainuos daugiau ar ne.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Dying-Light-Switch

Įdomu yra tai, kad dar prieš dvejus metus „God of War“ projekto vadovas Corey Barlog savo „Twitter“ paskyroje komunikavo su „Techland“. Jis teigė, kad su nekantrumu laukia arba „Switch“ versijos, arba antrosios žaidimo dalies. Žinoma, kad iš karto po to prasidėjo klausimai, tačiau į juos taip ir nebuvo atsakyta. Gali būti, kad C. Barlog žinojo apie šį projektą ar tiesiog „Dying Light“ galėjo tapti dar vieno „Santa Monica Studios“ projekto įkvėpimu.

Dying-Light-Cody-Barlog

Sunku spręsti ar pasirodžiusi informacija apie naująją „Dying Light: Platinum Edition“ versiją yra tiksli ar ne, tačiau tai atrodytų mažų mažiausiai logiška, nes daugelis tikrai norėtų dar kartą išbandyti šį žaidimą prieš jo tęsinį. Dar geriau yra tai, kad visa tai tilps kišenėje.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas