„GTA 6“ veiksmas vyks 1998-aisiais? Akylas serijos fanas pastebėjo užuominą „GTA 5“ pristatomajame klipe

„GTA 6“ veiksmas vyks 1998-aisiais? Akylas serijos fanas pastebėjo užuominą „GTA 5“ pristatomajame klipe

Rokas Gaidys

2021-09-21, 13:45

Dabar galima įvardinti ne vieną naują „Grand Theft Auto 5“ versiją: „Xbox 360“ ir „PlayStation 3“, „Xbox One“ ir „PlayStation 4“ bei asmeniniams kompiuteriams skirtą, o jau kitų metų pradžioje pasirodys ir naujos kartos konsolėms skirtas žaidimas. Žinoma, kad pastaroji sulaukė daugiau pykčio iš fanų nei palaikymo, nes daugelis tikriausiai jau nori visų laukiamo „Grant Theft Auto 6“, o ne dar vieno „GTA 5“. Tačiau pastarojo naujausiame pristatomajame klipe akylas fanas pastebėjo labai smulkia detalę, kurioje galima įžvelgti būsimojo „Rockstar Games“ žaidimo veiksmo laiką/erą.

Šiuo metu visi su nekantrumu laukia bet kokios informacijos apie „GTA 6“ ir iki šiol „Rockstar Games“ yra užsispyrę ir neatskleidžia nieko. Viena iš teorijų yra ta, kad šį kartą bus sugrįžtama į legendinį „Vice City“ miestą, kuris yra pastatytas pagal Floridoje esantį Majamį, tačiau tai nebuvo nei patvirtinta, nei paneigta. Kiti populiarūs klausimai yra „kas bus pagrindinis veikėjas?“ ar „kuriuo laikotarpiu vyks veiksmas?“. Panašu, kad į pastarąjį atsakymą išdavė patys „Rockstar Games“.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

GTA-5-Vice-City-Mod

„Youtube“ platformos turinio kūrėjas „DANNYonPC“ naujajame „GTA 5 Enhanced Edition“ pristatomajame klipe pastebėjo, kad žaidimas ateinantį kartą gali nukelti į paskutinį praėjusio amžiaus paskutinį dešimtmetį. Jame rodomo automobilio numeriai „6ISAL890“, o šifruojant gaunasi „6 is a late 90“. Keista, kad tokia detalė yra buvo parodyta trailer‘yje ir ar tai iš tikrųjų reiškia būsimojo „GTA“ galimą laikotarpį? Žemiau pateikiame oficialų „Rockstar Games“ pateiktą klipą (36-39 sekundės):

Čia jau lieka spręsti patiems, bet vėlyvieji 90-ieji (galbūt 1998-ieji) ir Majamis skamba tikrai neblogai. Prieš kurį laiką pasirodė gandai, kad „GTA 6“ veiksmas vyks per kelis dešimtmečius ir praėjusio tūkstantmečio pabaiga skamba kaip puiki žaidimo pradžia. Žinoma, kad tai dar nieko nereiškia, tačiau ši informacija ištikimiausius franšizės fanus tikrai turėtų nuteikti optimistiškai.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas