Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„GTA Online“ muša naujus rekordus: bėgant metams žaidimas tik populiarėja

„GTA Online“ muša naujus rekordus: bėgant metams žaidimas tik populiarėja

Rokas Gaidys

2021-02-09, 15:15

Nepaisant to, kad „GTA Online“ pasirodė daugiau nei prieš septynis metus, panašu, kad jo populiarumas ir toliau nemažėja. „Rockstar Games“ patvirtino, kad 2020-aisiais buvo užfiksuotas naujas žaidėjų rekordas, kuris buvo didžiausias per visą žaidimo gyvavimo istoriją. Prie to labiausiai prisideda nuolatiniai atnaujinimai, kurie nuolatos prideda papildomo turinio.

GTA%20Online%20-%2012%2015%202020%20-%20Taking%20Down%20El%20Rubio%205

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Praėjusieji metai buvo užbaigti su didžiausiu visų laikų atnaujinimu, tai yra „El Cayo Perico Heist“ , kuris prie Los Santos pridėjo naują salą, automobilius ir veikėjus bei apiplėšimus, kuriuos galima vykdyti individualiai arba su draugais. Taigi ne nuostabu, kad 2020-aisiais „Grand Theft Auto Online“ fiksavo didžiausią vartotojų skaičių per visą jo gyvavimo istoriją. Nors patys „Rockstar Games“ nepateikė tikslių skaičių, bet jų teiginį parėmė duomenų analitikai „SuperData“. Jų duomenimis šis projektas dar praėjusių metų gruodį užėmė ketvirtą vietą tarp pelningiausių to mėnesio žaidimų, o jame buvo ir visiškai nauji žaidimai, tokie kaip „Cyberpunk 2077“ ir „Call of Duty: Black Ops Cold War“.

casino.0

Be to, jų duomenimis, apskritai pernai gruodis buvo geriausias per visą žaidimo gyvavimo istoriją. Savaime suprantama, kad prie to ženkliai prisidėjo naujausias „El Cayo Perico Heist“ papildinys, kuris ne tik pridėjo naujų, bet ir privertė sugrįžti jį jau pamiršusius žaidėjus. Taip pat svarbu yra tai, kad jis buvo nemokamas, o tai reiškia, kad visos pajamos buvo sugeneruotos iš pirkimų pačiame „Grand Theft Auto Online“. Beje, „Rockstar Games“ paskelbė, kad šio rekordo proga visi žaidėjai gaus dovanų jeigu prisijungs iki vasario 12-tos dienos.

gta_online_gunrunning_update_05_1920.0

Dabartinė „Grand Theft Auto Online“ sėkmė greičiausiai reiškia, kad ypač laukiamas „GTA 6“ greitu metu nepasirodys. Dar prieš kurį laiką patys kūrėjai pasidalino trupučiu informacijos apie būsimą franšizės tęsinį, tai yra, kad jis bus vieno žaidėjo ir greičiausiai be „online“ režimo. „GTA Online“ šiuo metu yra prieinamas asmeninių kompiuterių, „PS4“, „PS5“, „Xbox One“ ir „Xbox Series X/S“ vartotojams, o ne už kalnų turėtų pasirodyti ir naujos kartos konsolėms skirta versija.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas