Žaidimai

Hario Poterio gerbėjams tai patiks: netrukus debiutuos naujas žaidimas, jau galima pažvelgti į žaidimo eigą

Horizonte pasirodė naujas žaidimas ir tai naujas Hario Poterio produktas.

Hario Poterio gerbėjams tai patiks: netrukus debiutuos naujas žaidimas, jau galima pažvelgti į žaidimo eigą

Būsimas žaidimas vadinasi „Harry Potter: Magic Awakened“, o dabar pirmą kartą galime pažvelgti į jo žaidimo eigą, kadangi buvo išleistas anonsas, kuriame net atskleidžiama jo išleidimo data. Štai visos detalės.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Tai ne pirmas kartas, kai matome šį žaidimą, nes mobilusis žaidimas pirmiausia buvo išleistas Kinijos rinkoje. Tačiau dabar jis išleidžiamas visame pasaulyje, o prieš jo pasirodymą net pasirodė anonsas, kuriame pabrėžiama jo žaidimo eiga ir naujas meno stilius.

Žaidimo veiksmas vyksta Hario Poterio visatoje ir prasideda 10 metų ateityje, po Hogvartso mūšio įvykių.

Žaidime galima tikėtis daug pažįstamų veidų ir naujų profesorių. Pažymėtina, kad šis žaidimas taip pat atkeliauja po didžiulės „Hogwarts Legacy“ sėkmės, kuri buvo išleista asmeniniams kompiuteriams ir konsolėms.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Žvelgiant į anonsą, matome draugiškus NPC, tokius kaip Hagridas, o žaidimo eigoje taip pat demonstruojamos klasės, burtai ir magiškos būtybės. Galite peržiūrėti anonsą aukščiau. Žaidimas pasauliniu mastu turėtų pasirodyti birželio 27 d.

Tačiau linksmybės čia nesibaigia, nes galime pamatyti net keletą naujų funkcijų, tokių kaip dvikovų klubas, apsilankymai uždraustame miške, Hogvartso teritorija ir šokių klubas. Burtai atliekami kortomis, o žaidėjai turi tobulinti šiuos burtus ir laimėti, kad įveiktų iššūkius, su kuriais susidurs.

„Harry Potter: Magic Awakened“ yra nemokamas kolekcinių kortų žaidimas, kuris taip pat yra MMO ir kurį kartu sukūrė ir išleido „Warner Bros. Games“ ir „NetEase Games“.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas