Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Į Gotamo miestą taip greit nenusikelsime: „Gotham Knights“ žaidimas užstrigo

Į Gotamo miestą taip greit nenusikelsime: „Gotham Knights“ žaidimas užstrigo

Rokas Gaidys

2021-03-20, 18:20

Pernai vasarą pasirodęs pristatomasis „Gotham Knights“ klipas daugeliui paliko labai teigiamą įspūdį. „Rocksteady“ nusprendė pabėgti nuo Betmeną išpopuliarinusios „Arkham“ serijos ir daugiau dėmesio skirti ne tokiems populiariems franšizės herojams, o tai tikrai yra rizikingas sprendimas, bet iš to pačio klipo buvo galima spręsti, kad žaidimas tikrai atrodys įspūdingai ir šiek tiek nestandartiškai.

Visai nesenai buvo paskelbta, kad šio projekto išleidimo data yra nustumiama į kitus metus. Panašu, kad originalusis planas „Gotham Knights“ pristatyti į parduotuves iki 2021-ųjų pabaigos pasikeitė. Visai nesenai „Twitter“ paskyroje buvo pranešta, kad šis žaidimas visus regionus pasieks tik kitais metais. „Warner Bros“ šį sprendimą pagrindžia tuo, kad kūrėjams reikia papildomo laiko norint atšlifuoti šį projektą iki smulkmenų.

GothamKnights-1

„Gotham Knights“ yra atviro pasaulio žaidimas, kuriame bus galima bendradarbiauti ir su kitais žaidėjais. Jame yra net keturi valdomi herojai, tai yra „Nightwing“, „Batgirl“, „Robin“ ir „Red Hood“, o kiekvienas iš jų turi savitas galimybes bei patį valdymo stilių. „Gotham Knights“ vienu metu gali žaisti du vartotojai, o tai reiškia, kad yra suteikiami būdai iš tiesų pademonstruoti įspūdingas ir kvapą gniaužiančias kovos menų kombinacijas.

Turbūt daugeliui kyla klausimas, kodėl naujausiame „Gotham“ serijos žaidime nebebus pagrindinio herojaus. Atsakymas į jį yra labai paprastas, nes jau iš trumpo pristatomojo klipo galima suprasti, kad Betmanas dėl kažkokios priežasties neišgyveno ir patikėjo miesto saugojimo užduotį savo sekėjams. Projekto vadovas P. Redding teigia, kad čia nebus kažkokių atsirakinamų zonų, o tai leis visiems norintiems nevaržomai keliauti po miestą stogais ar išskirtinėmis herojų transporto priemonėmis.

Žaidimo nukėlimas nėra pati netikėčiausia staigmena, nes jau kurį laiką apie jį nebuvo pateikta jokių žinių. Panašu, kad kūrėjai šiuo metu dar nėra pasiryžę nurodyti tikslios išleidimo datos, nes dar patys nėra užtikrinti „Gotham Knights“ kūrimo proceso pabaiga. Kad ir kaip ten bebūtų, bet šis naujausias „Gotham“ serijos projektas pasirodys jau ne šiemet, o tik 2022-aisiais.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas