Šiandien bus pademonstruotas didžiausias šių metų „PlayStation“ žaidimas

Tikriausiai nėra didžiulė paslaptis, kad „Playstation“ šiuos metus planuoja užbaigti stipriai. Per didžiąsias metų šventes turėtų pasirodyti „Horizon: Forbiden West“, kuris bus vienas iš didžiausių konsolės flagmanų, tačiau informacijos apie jo kūrimo progresą vis dar trūksta. Be pernai vasarą parodyto trumpo pristatomojo klipo apie naująją franšizės dalį tikrai dar nėra žinoma daug, tačiau ketvirtadienio naktį planuojamame „State of Play“ virtualiame renginyje turėtų viskas pasikeisti, nes pagaliau bus pristatytas žaidimas, kurio įsigijimas yra ne vieno šios konsolės savininko planuose.

Pirminiais duomenimis, šis renginys vyks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį ir bus 20 minučių trukmės, tačiau net 14-ka iš jų bus demonstruojamas naujoji „Horizon“ dalis ir kaip ji veikia „Playstation 5“ konsolėje. Kadangi „Sony“ jau kurį laiką nedalyvauja didžiausioje metų vaizdo žaidimų pristatymų konferencijoje „E3“, tai savaime suprantama, kad tikėtis naujienų iš jų galima ir greičiau. Galbūt pagaliau paaiškės tiksli šio žaidimo išleidimo data, o galbūt bus paprasčiausiai paneigti gandai apie jo nukėlimą. Žodžiu, laukti tikrai yra ko.

Manau, kad jau daugelis puikiai supranta, kad šiais metais žadėto „God of War“ tęsinio taip ir neišvysime, tačiau tai iš dalies kompensuos „Horizon: Forbiden West“. Tai tikriausiai ir bus pagrindinis „Sony“ konsolės kovos įrankis prieš „Microsoft“ planuojamą „Halo: Infinite“ (kuris galbūt nebus nukeltas dar kartą). Nors žaidimai ir yra labai skirtingi, bet „Horizon“ gali tikrai sublizgėti atsižvelgiant į pirmosios dalies sėkmę.

Trumpai tariant, sužinosime ar pagaliau bus galima tikėtis savo konsolėse vieno iš laukiamiausio „PlayStation“ žaidimo, o greitu metu reiks pasitenkinti birželį planuojamu „Ratchet & Clank“ tęsiniu. Žodžiu, daugiau naujienų apie artimiausius „Sony“ planus vaizdo žaidimams sužinosime jau ketvirtadienį, tačiau jau dabar yra prižadėtas „Horizon: Forbiden West“ klipas, kuris turėtų būti viso „State of Play“ renginio pažiba.

Pirmosios žaidimo dalies apžvalgą galite skaityti „čia“.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas