Juokas pro ašaras: „Rockstar“ nežino kodėl jūs turėtumėte pirkti GTA 5

Juokas pro ašaras: „Rockstar“ nežino kodėl jūs turėtumėte pirkti GTA 5

Rokas Gaidys

Vienas iš įdomesnių praėjusią savaitę vykusio „Sony“ žaidimų pristatymų eksponatų buvo naujos kartos „GTA 5“ „remastered“ versija, kuri pasieks jau trečiąją konsolių kartą, tai yra „PlayStation 5“ ir „Xbox Series X/S“. Net dabar „Youtube“ platformoje talpinamas pristatomasis klipas yra vertinamas ypač neigiamai, o tai parodo patinka/nepatinka santykis, kuris yra pateiktas prie peržiūrų skaičiaus. Panašu, kad dabar daugeliui yra atsibodusios naujienos, susijusios su „GTA 5“, o ir „GTA Online“ žaidėjai nelabai supranta kodėl už šį atnaujinimą reikia mokėti.

Net ir pati „Rockstar Games“ studija nesugeba tinkamai jos pristatyti, nes bent jau iš pirmo žvilgsnio panašu, kad joje tikrai nebus labai daug naujovių. Pagerinta grafika (turbūt vienintelis pozityviai nuteikiantis atnaujinimas) turėtų skambėti tikrai neblogai, tačiau tą jau prieš penkerius metus pasiekė asmeniniai kompiuteriai, o tik dabar tai pasieks konsolės ir už tai dar reikės susimokėti. „GTA 5“ pasirodė prieš 8-nerius metus ir tikrai kažko naujo nepristatys ateinantį pavasarį, ir nesvarbu kiek atnaujinimų bus padaryta, ir versijų sukurta.

Greitas veikėjų pasikeitimas, kuris atsiras dėl naujos kartos konsolių „SSD“ diskų irgi nėra kažkas nematyto ir negirdėto. Palyginus su „PS4“ ar „Xbox One“ sukurta versija, kurioje buvo pristatytas pirmo asmens režimas, čia nepanašu, kad kažkas naujo bus pridėta ir už tai teks susimokėti. Šio fakto dar labiau nepagerina tai, kad vietoj ankščiau suplanuoto lapkričio, žaidimas bus nukeltas į kitus metus.

gta-v-139172

Tikriausiai nėra sunku suprasti, kodėl „Rockstar Games“ nusprendė išleisti atskirą naujos kartos konsolių versiją, kuri bus mokama. Per visą projekto gyvavimo laikotarpį buvo parduota daugiau nei 150 milijonų žaidimo kopijų ir taip buvo kelis kartus aplenkti net artimiausi konkurentai. Dabar sunku rasti naujų pirkėjų, o žmonės tikrai norės įsigyti „PlayStation 5“ ar „Xbox Series X“ versijas ir visai nesvarbu, kad jose labai didelių pagerinimų nebus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas