Krepšinio gerbėjams tai patiks: kuo nustebins naujasis „NBA 2K22“ žaidimas?

Krepšinio gerbėjams tai patiks: kuo nustebins naujasis „NBA 2K22“ žaidimas?

Rokas Gaidys

2021-07-21, 11:10

Tarp visų vaizdo žaidimų serijų, „NBA“ krepšinio simuliatoriai turi turbūt ilgiausią istoriją, o dar praėjusią savaitę naujausią versiją pristatė ir „2K“. Žaibiškai artėjant „NBA 2K22“ išleidimo dienai, tai yra rugsėjo 10-ai, daugelis tikriausiai svarsto, kokie pasikeitimai laukia šiais metais. Kaip visada bus atnaujinta grafika, komandų sudėtys ir dar keli smulkesni žaidimo aspektai, tačiau kūrėjai šiais metais pristatys ir ženklesnių pasikeitimų. Daugiausiai jų bus galima išvysti „MyCareer“ režime, ypač iš istorijos pasakojimo pusės.

NBA-2k22

Vietoj dabar jau įprasto, kinematografuoto pasakojimo, šis „NBA 2K22“ režimas bus pakeistas į atvirą pasaulį, kuriame bus gausu pagrindinių ir antrinių misijų. Šie „MyCareer“ pasikeitimai yra skirti tam, kad žaidimas atrodytų patraukliau visiems fanams. Be to, žaidėjai dabar galės bendrauti su kompiuterio valdomais veikėjais („npc“), užeiti į įvairius pastatus ir t.t.. Tai suteiks miestui šiek tiek daugiau gyvumo daugelio pamėgtose teritorijose, palyginus su praėjusiomis versijomis, o tai buvo vienas iš pagrindinių žaidėjų skundų.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

nba_2k22_dirk_nowitzki_3840

Dar vienas rimtas pasikeitimas yra „Rookie ville“ režime, nes daugelis teigė, kad praėjusių metų versijoje jis užimdavo per daug laiko ir jo nebuvo galima žaisti su draugais. Dabar bus galima iš karto šokti į veiksmą, naujose ir išgrąžintose aikštelėse su kitais pažįstamais žaidėjais. Kitas įdomesnis pasikeitimas yra nauja nuovargio sistema, kuri apribos galimybes padaryti aukšto lygio atletiškumo reikalaujančius veiksmus, nes dėl jų veikėjas galės net gauti traumą (taip buvo sugalvota po šių metų „NBA“ lygos atkrintamųjų). Žodžiu krepšininkui reikės daugiau poilsio dienų tarp varžybų.

nba-2k-jordan-cover

Iš dalies yra smagu matyti, kad „2K“ nusprendė atlikti pakeitimus, atsižvelgdami į fanų kritiką ir dabartinę lygos situaciją, tačiau tai vis tiek, bent jau man, daug optimizmo nesuteikia. Reikia tikėtis, kad aš klystu ir „NBA 2K22“ bus vienas iš geriausių visų laikų franšizės žaidimų.

„NBA 2K22“ debiutuoja pasaulyje jau rugsėjo 10-tą „Nintendo Switch“, „PlayStation 4/5“, „Xbox One/Series“ konsolėse ir asmeniniuose kompiuteriuose.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas