Kultinis „Squid Game“ serialas gali įgauti naują formą: „Netflix“ šį šedevrą perkelti į naują erdvę

Kultinis „Squid Game“ serialas gali įgauti naują formą: „Netflix“ šį šedevrą perkelti į naują erdvę

Lukas Snarskis

2021-10-15, 09:25

Šiemet „Netflix“ prakalbo apie savo planus žengti į žaidimų rinką, o tai ketinama padaryti pasitelkiant populiarius serialus. Rugsėjo 17 dieną startavęs ir milžiniško populiarumo sulaukęs „Squid Game“ jau netrukus gali tapti ir žaidimu. Panašu, kad „Netflix“ siekia maksimaliai išnaudoti šio šedevro sėkmę.

„Netflix“ viceprezidentė Azijos regione Minyoung Kim, kalbėdamas su Holivudo žiniasklaida, prakalbo apie galimybę kultinį serialą perkelti į vaizdo žaidimų pasaulį. Negana to, paaiškėjo ir tai, jog jau ruošiamasi ir antrojo „Squid Game“ sezono filmavimui. „Netflix“ atstovai patvirtino ir tai, teigdami, jog šiuo metu yra apžvelgiamos visos galimybės.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Squid-Game

Toks „Netflix“ sprendimas neturėtų stebinti, atsižvelgiant į tai kokios sėkmės sulaukė vos prieš mėnesį debiutavęs „Squid Game“ serialas. Pavyzdžiui, serialo žvaigždės HoYeon Jung paskyra socialiniame tinkle „Instagram“ vos per vieną naktį sulaukė milijonų sekėjų. Dar rugsėjo mėnesį ši aktorė turėjo vos 400 tūkst. gerbėjų, o dabar jų gretos yra perkopusios ir 20 mln. ribą.

Kalbėdama apie vaizdo žaidimo kūrimą, „Netflix“ viceprezidentė neslėpė, jog jau yra sulaukusi tokių prašymų. „Sulaukėme gausybės prašymų iš organizacijų – pradedant plataus vartojimo produktų skyriaus, žaidimų grupės bei kitų mūsų tarptautinių komandų“, - tikino M.Kim.

Squid-Game-2

Kaip bebūtų, kol kas išlieka neaišku ar „Netflix“ išties imsis „Squid Game“ žaidimo kūrimo, tačiau panašu, kad tai gali tapti ir realybe. Šioje situacijoje bendrovės vadovams reikėtų griebtis greitų sprendimų, siekiant maksimaliai išnaudoti šio populiaraus serialo sėkmę.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: Squid Game

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas