Lenkai švenčia: „Netflix“ pristatė paslaugą, kurios pavydi daugelis lietuvių

Lenkai švenčia: „Netflix“ pristatė paslaugą, kurios pavydi daugelis lietuvių

Lukas Snarskis

2021-08-28, 16:15

„Netflix“ šiuo metu yra viena stipriausių transliacijos platformų, kuri savo klientams siūlo internetinę prieigą prie sėkmingiausių filmų, serialų ir laidų. Kaip į ateitį žvelgianti, perspektyvi įmonė, ji jau pereina prie kito didelio dalyko - kompiuterinių žaidimų transliacijų paslaugos.

Labai galimas variantas, kad žaidimai ilgainiui taps pramoga, kuria galėsime naudotis tik turėdami interneto ryšį ir jį palaikantį įrenginį. „Netflix“ žengia pirmuosius žingsnius siekdama paversti šią tikimybę realybe. Tai padaryti kompanija planuoja naudodama „Netflix Gaming“. Dar praėjusį mėnesį JAV įsikūrusi bendrovė atskleidė, kad pirmiausia darbus naujoje platformoje ji pradės nuo mobiliųjų žaidimų. Tačiau ateityje ji gali išplėsti savo verslą ir įtraukti į sąrašą populiariausius šiuolaikinius kompiuterinius žaidimus.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Šiandien „Netflix Game“ debiutavo Lenkijoje su dviem „Stranger Things“ mobiliaisiais žaidimais. Tai labai patogus ir logiškas sprendimas, nes „Stranger Things“ yra viena populiariausių kompanijos originalių laidų. „Netflix Gaming“ rinkoje pasirodė greičiau, nei tikėtasi. Vis dėlto, nepaisant platformos greito starto, dėl jos ribotos pasiūlos tikėtina, kad kol kas ji nebus naudinga ir patraukli kiekvienam kompiuterinių žaidimų entuziastui.

Netflixgame

Kol kas „Netflix Gaming“ bus skirta tik „Android“ ir turės tik du žaidimus - „Stranger Things: 1984“ ir „Stranger Things 3.“. Žaidimai atsidurs naujame „Netflix“ mobiliosios programos skirtuke, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Iš šios, prie pranešimo pridėtos, ekrano kopijos darosi aišku, kad žmogus, norintis žaisti naudotis naujausia „Netflix“ kompanijos paslauga, turės atsisiųsti bei įdiegti šiuos žaidimus, kad galėtų juos žaisti. Taigi, matyt, bent kol kas platformoje tikrai nėra pritaikyta kaip atsisiuntimų nereikalaujanti žaidimų transliacijos paslauga.

Tolimesni žingsniai taip pat nenuteikia optimistiškai „Netflix Gaming“ atžvilgiu. Paspaudus diegimo mygtuką, programoje atidaroma „Google Play“ parduotuvė. Kai žaidimo atsisiuntimas baigiamas, galite jį žaisti tik „Netflix“ programoje, nes žaidimai nebus rodomi jūsų įrenginyje esančioje programų skiltyje. Šiuo metu naujoji platforma - „Google Play“ ir „Netflix“ partnerystė, kur pirmasis suteikia žaidimą, o antrasis – veikia kaip žaidimų paleidimo priemonė arba kažkas, kas leidžia žaisti mokamus žaidimus naudojantis „Netflix“ prenumerata.

Stranger-Things

Tikriausiai „Netflix“ suvokia, kad toks inovatyvios idėjos įgyvendinimas gali nuvilti kai kuriuos vartotojus, laukiančius kažko „didesnio“. Kompanijos filmų ir televizijos laidų transliavimo paslaugos atstovai teigia: „Tai labai, labai ankstyva produkto versija, ir mes turime daug ką nuveikti per ateinančius mėnesius“. Šiuo metu kompanija siūlo savo klientui, įsigijusiam „Netflix“ prenumeratą, žaisti žaidimus, sukurtus pagal „Netflix“ filmus, serialus, už teikiamą paslaugą nemokant papildomos kainos. Pavyzdžiui, „Stranger Things 3“ žaidimą pat galima įsigyti ir „Nintendo Switch“ platformoje, tačiau už pirkinį reikės sumokėti 9,99 JAV dolerius, tuo tarpu „Netflix“ prenumeratoriai galės žaisti žaidimą išskirtinai nemokamai, be jokių reklaminių integracijų ir pirkimo programoje. „Žaidimų debesyse“ (Cloud gaming) sektoriaus potencialas yra didžiulis, todėl tokios įmonės kaip „Microsoft“, „Google“, „NVIDIA“, „Amazon“ ir „Netflix“ stengiasi įtvirtinti savo vardą šioje ateities rinkoje.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas