Žaidimai

Lenktynių gerbėjai turėtų pasižymėti šią datą kalendoriuje: paaiškėjo, kada bus išleista naujausia „Forza Motorsport“ dalis ir ką naujo ji pasiūlys

„Forza“ yra kritikų pripažinta lenktyninių žaidimų serija, kuri buvo mėgstama tiek tarp žaidėjų, tiek tarp lenktynių entuziastų dėl įtraukiančio žaidimo ir stulbinančios grafikos.

Lenktynių gerbėjai turėtų pasižymėti šią datą kalendoriuje: paaiškėjo, kada bus išleista naujausia „Forza Motorsport“ dalis ir ką naujo ji pasiūlys

„Turn 10 Studios“ sukurta ir „Microsoft“ išleista „Forza“ siūlo platų jaudinančių patirčių spektrą – nuo greitųjų lenktynių gatvėse iki intensyvių nuotykių bekelėje. Serija su tokiais žaidimais kaip „Forza Horizon 5“ gali pasigirti įspūdingu išsamių ir iki paskutinių detalių atkartotų automobilių sąrašu ir tiksliai atkurtomis trasomis iš viso pasaulio.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Daug dėmesio skiriant tikroviškumui, žaidėjai gali tobulai sureguliuoti savo transporto priemones, užtikrindami, kad kiekvienas jų lenktynių patirties aspektas būtų tiksliai pritaikytas pagal jų skonį.

Nesvarbu, ar esate paprastas žaidėjas, ieškantis adrenalino, ar užkietėjęs lenktynių entuziastas, ieškantis tikroviškos simuliacijos, „Forza“ suteikia neprilygstamą lenktynių patirtį, kuri priverčia žaidėjus vis sugrįžti. Su naujausiu „Forza Motorsport“ pristatymu, žaidimo gerbėjų laukia dar kelios staigmenos.

„Summer Game Fest“ metu „Microsoft“ atskleidė, kad labai lauktas „Forza Motorsport“ pagaliau pasieks lentynas spalio 10 d. Ši nekantriai laukta dalis iš pradžių buvo numatyta išleisti pavasarį, tačiau buvo nukelta į vėlesnį 2023 m. laikotarpį. Gerbėjai dabar gali lengviau atsikvėpti, nes pristatymo data artėja. Žaidimu siekiama išnaudoti pažangiausias naujausios „Xbox“ ir asmeninio kompiuterio aparatinės įrangos galimybes, žadant žaidėjams labiausiai įtraukiančią patirtį franšizės istorijoje.

Su stulbinančiais vaizdais ir patobulinta žaidimo mechanika, žaidėjai gali tikėtis, kad bus kaip niekada anksčiau perkelti į įvykių kupiną lenktynių pasaulį. Žaidime bus įspūdingas daugiau nei 500 automobilių sąrašas, įskaitant stulbinantį 100 naujų transporto priemonių papildymą, lyginant su ankstesniu žaidimu. „Forza Motorsport“ neabejotinai patenkins kiekvieno lenktynių entuziasto pageidavimus.

Žaidimas bus pasiekiamas įvairiose platformose, įskaitant „Xbox Series X/S“, „Xbox Game Pass“ ir asmeniniuose kompiuteriuose per „Microsoft Store“ ir „Steam“. Išleidimas keliose platformose užtikrina, kad žaidėjai galės išbandyti „Forza Motorsport“, nepriklausomai nuo jų pageidaujamos žaidimų įrangos. Be to, įtraukimas į „Xbox Game Pass“ leis žaidėjams pasinerti į veiksmo kupiną pasaulį.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas