Liūdnos žinios „PS5“ savininkams: „Bethesda“ kurtas „PS5“ ekskliuzyvas yra nukeliamas

Liūdnos žinios „PS5“ savininkams: „Bethesda“ kurtas „PS5“ ekskliuzyvas yra nukeliamas

Rokas Gaidys

2021-07-14, 13:20

Pernai įvykęs „ZeniMax Media“ ir jos dukterinių įmonių įsigijimas reiškia, kad tokios mažesnės studijos kaip „Tango Gameworks“ dabar jau yra tapusios „Xbox“ dalimi, tačiau nepaisant to, „Microsoft“ pagerbė seniau „PlayStation“ įgytas teises į išskirtinius vaizdo žaidimus ir todėl naujausiais jų projektas „Ghostwire: Tokyo“ bus būtent „PS5“ ekskliuzyvas. Originalusis planas buvo išleisti jį jau spalį, tačiau dabar panašu, kad tai įvyks tik kitais metais.

e27254b0-e3ed-11eb-ba5b-f55a8518c94f

Šia žinia pirmiausia pasidalino patys kūrėjai „Tango Gameworks“ savo „Twitter“ paskyroje. Tiesa, tiksli išleidimo data nebuvo nurodyta, tačiau jie teigia, kad „Ghostwire: Tokyo“ galima laukti jau pačioje kitų metų pradžioje. Visas nukėlimas yra tam, kad jie galėtų sukurti nepamirštamą apsėsto Tokijo versiją, kuri atitiks jų lūkesčius ir tam neaukoti darbuotojų sveikatos bei laiko. Toliau tradiciškai yra dėkojama fanams už palaikymą ir t.t., tačiau pranešimo pabaigoje yra teigiama, kad per ateinančius mėnesius žaidimas bus pilnai pademonstruotas ir iki to nereikės laukti kitų metų.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Ghostwire-Tokyo-twitter

Kai kurie laukiantys žaidimo tikriausiai nusivylė „Ghostwire: Tokyo“ nukėlimu, tačiau yra akivaizdu, kad jis buvo neišvengiamas. Be keleto trumpų pristatomųjų klipų, apie patį žaidimą informacijos nebuvo žinoma ir atsižvelgiant į tai, kad jis buvo suplanuotas šiam rudeniui, jo neparodymas per keletą paskutinių „State of Play“ demonstracijų taip pat leido spėti, kad su juo kažkas tikrai yra negerai. Pastarajame pristatyme didžiausias dėmesys buvo skirtas kitam „Bethesda“ kurtam ekskliuzyvui „Deathloop“, kuriuo užsiima Prancūzijoje įkurta studija „Arkane“.

Kalbant apie „Xbox“, tai „Ghostwire: Tokyo“ nukėlimas taip pat lems tai, kad jis dar vėliau pasieks pastarąsias konsoles. Pačios „PlayStation“ ir „Bethesda“ sutarties detalės nėra žinomos, bet galima spėti, kad bus panašiai kaip ir su „Deathloop“, tai yra jis „Xbox“ vartotojams bus prieinamas visais metais vėliau. Visi tie, kurie laukė kol žaidimas pasirodys „Xbox Game Pass“ prenumeratoje nemokamai (kas jau buvo pranešta anksčiau“, tiems reikės palaukti dar mažiausiai 1,5 metų.

Laukti iki išsamesnio „Ghostwire: Tokyo“ pristatymo liko tikrai nedaug, nes jau dabar sklando kalbos, kad jis bus pademonstruotas per ateinantį „PlayStation“ renginį, kuris gali įvykti jau rugpjūtį. Kita vertus, jis gali būti parodytas ir per kokį kitą renginį, pavyzdžiui, „Tokyo Game Show“, „Gamescom“ ar tik gruodį vykstančius metų žaidimų apdovanojimus. Kad ir kaip ten bebūtų, bet greitu metu tikrai turėtų pasirodyti daugiau informacijos apie įspūdingai atrodantį „Ghostwire: Tokyo“.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas