„Mafia“ kūrėjai priėmė netikėtą sprendimą: atšaukiamas dar nepristatytas žaidimas, nuostoliai milžiniški

„Mafia“ kūrėjai priėmė netikėtą sprendimą: atšaukiamas dar nepristatytas žaidimas, nuostoliai milžiniški

Rokas Gaidys

, atnaujinta 2021-11-05, 09:02

„Take-Two“ kaip leidėjai po savo sparnu turi priglaudę ne vieną populiarią studiją, iš kurių tikriausiai daugeliui žinomiausia yra „Rockstar Games“, tačiau be jų taip pat yra „NBA 2K“, „Mafia“ bei dar kelis kūrėjai. Pastarieji, tai yra „Hangar 13“, dar pernai pristatė „Mafia: Definitive Edition“, kuris populiariajam 2002-ųjų projektui įkvėpė naują gyvenimą ir suteikė šiuolaikinius standartus atitinkančią grafiką, ir daugelis su nekantrumu laukė žinių apie tolimesnius jų darbus.

Mafia-definitive-edition

Žinių apie juos dabar tikriausiai reikės laukti ilgai, nes pasirodė informacija, kad naujausias „Hangar 13“ projektas buvo atšauktas pačių „Take-Two“. Pasak „Bloomberg“, žaidimo, kuris pavadintas kodiniu pavadinimu „Volt“ kūrimo procesas buvo sustabdytas. Vėliau tai patvirtino ir patys leidėjai savo finansų ataskaitoje, kurioje yra teigiama, kad jis atsiėjo net 53 milijonus dolerių. Priežasties, dėl kurios taip buvo pasielgta, „Take-Two“ nepateikė.

d255087d6f1b3c7433ads

Keisčiausia yra tai, kad „Hangar 13“ vadovai apie šį sprendimą buvo informuoti elektroniniu laišku, o darbuotojai, kurie dirba ne Jungtinėse Amerikos valstijose iš viso jo net negavo ir tai parodo, jog studijoje šiuo metu viskas tikrai nėra gerai. Apie patį, dabar jau atšauktą, naujausią „Hangar 13“ projektą informacijos tikrai nėra daug, tačiau sklandė kalbos apie tai, kad studija kuria milžinišką atviro pasaulio žaidimą, kurio veiksmas vyks Ramiajame vandenyne, o kiti teigia, kad studija kūrė naują „Mafia“ dalį ir t.t.. Tolimesni studijos veiksmai lieka neaiškūs, tačiau suprantama, kad jie ir patys greičiausiai to nežino, nes viską pas juos sprendžia „2K“ arba „Take-Two“.

mafia_definitive_edition

„Hangar 13“ paskutiniais metais turėjo ne pačią maloniausią istoriją, kuri prasidėjo po 2017-ųjų „Mafia 3“ išleidimo. Pastarasis žaidimas buvo nelabai palankiai priimtas beveik visų, o pagrindinė to problema buvo sisteminės klaidos ir tai lėmė, kad studiją paliko ar buvo paprasčiausiai atleisti keli svarbūs kūrėjai, o dabar panašu, kad gali tai pasikartoti.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas