Malonus siurprizas lietuviams: „NBA 2K21“ žaidimą galite gauti visiškai nemokamai

Kompiuterinių žaidimų prekyvietė „Epic Games“ mėgsta dalinti žaidimus už dyką - kiekvieną savaitę jie išrenka vieną vaizdo žaidimą iš savo asortimento ir leidžia jį atsisiųsti visiškai nemokamai bet kuriam panorėjusiam. Šią savaitę dalybų objektu tapo praeitą rugsėjį išleistas „NBA 2K21“ - naujausia populiarios „NBA“ simuliacijos versija, sukurta studijos „Visual Concepts“ ir išleista „2K Games“.

Kaip ir daugelis panašių sporto žaidimų, šis iš esmės yra pagerinta pirmtakų versija - jame patobulintas metimų valdymas, kurio dėka žaidimas yra realistiškesnis ir smagesnis. Nuobodu nebus ir dėl vienos visiškai naujos savybės - „NBA 2K21“ turi istorijos režimą „MyCareer“. Čia galite susikurti savo žaidėją ir vesti jį krepšininko karjeros keliu nuo mokyklos iki didžiosios lygos.

Žaisti krepšinį kompiuteriu gali beveik kiekvienas, mat „NBA 2K21“ nėra labai reiklus. Štai kokius sistemos duomenis rekomenduoja kūrėjai:

Operacinė sistema: „Windows 7 64-bit“, „Windows 8.1 64-bit“ arba „Windows 10 64-bit“;
Procesorius: „Intel® Core™ i3-530“, „AMD FX-4100“ arba geresnis;
Operatyvinė atmintis: mažiausiai 4GB;
Vaizdo plokštė: „NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB“, „AMD® Radeon™ HD 7770 1GB“ arba geresnė;
11-os versijos „DirectX“.

„NBA 2K21“ dalybos vyks iki kito ketvirtadienio, gegužės 27-osios, tad žaidimą nieko nelaukdami galite parsisiųsti tiesiai iš „Epic Games Store“ puslapio.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas