„Marvel‘s Avengers“ sulauks papildinio: dar šiemet pasipildys išskirtine naujove

„Marvel‘s Avengers“ sulauks papildinio: dar šiemet pasipildys išskirtine naujove

Rokas Gaidys

2021-08-16, 15:30

Dar prieš kurį laiką trečio asmens veiksmo žaidimas „Marvel‘s Avengers“ pasirodė ir „PlayStation 5“ platformoje, tiksliau jai skirta versija, o kartu su ja kūrėjai prižadėjo ir išskirtinį, tik „Sony“ kompiuteriams skirtą „Žmogaus Voro“ papildinį. Pradinis planas buvo pristatyti jį dar metų pradžioje, tačiau net dabar „Crystal Dynamics“ jo niekaip nepristato ir daugelis tikriausiai pradėjo nerimauti dėl jo išleidimo. Pagaliau studija nusprendė suteikti bent kiek žinių laukiantiems voriuko „dlc“.

Avengers-Will-Add-Spider-Man-Before-EOY

Vyresnysis „Marvel‘s Avengers“ dizaineris Scott Walters interviu metu su naujienų portalu „Screen Rant“ papasakojo apie „Crystal Dynamics“ planus „Žmogui Vorui“. Pasak jo, jeigu bus laikomasi dabar numatyto grafiko, tai jis „PlayStation“ žaidėjus pasieks dar iki metų pabaigos. Nemanau, kad tai pridės labai daug aiškumo, nes papildinys tikrai greitu metu nepasirodys ir net nebuvo nurodyta planuojama išleidimo data, tačiau viskas dar gali pasikeisti.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Žmogaus Voro“ papildinys gali pasirodyti ir šiek tiek anksčiau nei yra numanoma. Nors S. Walters apibūdinimas greičiausiai žada neišvengiamą nukėlimą, tačiau tai gali būti ir daroma norint nuslėpti galimą išleidimą anksčiau laiko. Gali būti, kad oficialus pristatymas taip pat sutaps su šią savaitę galimai planuojamu „PlayStation State of Play“ renginiu, kuris butų ideli proga tai padaryti. Kita problema yra ta, kad teisės į „Žmogų Vorą“ dabar jos priklauso „Sony“ ir kaip su jomis susitvarkys „Crystal Dynamics“ nėra aišku. Tikriausiai ir kitų platformų žaidėjai taip pat norėtų tokio papildinio, tačiau bent jau dabar panašu, kad jų norai taip ir liks neišgirsti.

Marvels-Avengers-ps5-3

Tiesa, „Crystal Dynamics“ turi ir kitų planų naujausiam savo projektui, tai yra jau rytoj pasirodantis „Operation: Black Panther“ papildinys, kuris bus pirmasis didesnis atsinaujinimas nuo kovo mėnesio kai pasirodė „Operation: Hawkeye – Future Imperfect“. Smagu matyti, kad po ne visai vykusio starto pernai studija nepasirinko lengviausio kelio ir neužšaldė savo kurto žaidimo, tačiau nusprendė jo neapleisti ir toliau nuosekliai tobulinti. Gali būti „Marvel‘s Avengers“ ateityje sulauks panašios sėkmės kaip „No Man‘s Sky“, bet iki to jam dar labai toli.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas