Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Modern Warfare“ gali sulaukti tęsinio: internete plinta gandai apie naują COD šaudyklę

„Modern Warfare“ gali sulaukti tęsinio: internete plinta gandai apie naują COD šaudyklę

Rokas Gaidys

2021-09-16, 07:35

Nuo pat 2005-ųjų „Activision“ kiekvienais metais pristato naują „Call of Duty“ šaudyklę ir panašu, kad greitu metu nežada mažinti apsukų. Pernai pasirodė nauja „Black Ops“ dalis ir jau lapkričio mėnesį pasirodys antrojo pasaulinio karo žaidimas „Vanguard“, o dabar prasidėjo pirmosios kalbos apie ateinančiais metais planuojamą projektą.

150364-games-review-call-of-duty-modern-warfare-review-image1-xxoiwrkqe7

Pasak „Video Games Chronicle“, kitais metais „Call of Duty“ veiksmas suksis apie JAV specialiųjų pajėgų ir Kolumbijos narkotikų kartelio susidūrimą. Pasak jų, „Project Cortez“ primins 1994-ųjų Holivudo juostą „Akivaizdus ir tikras pavojus“ su legendiniu aktoriumi Harrison Ford. Joje jo įkūnytam veikėjui Jack Ryan yra duodama užduotus sustabdyti minėtosios šalies nusikalstamą grupuotę, kuriai vadovauja pulkininkas Felix Cortez. Daugiau informacijos apie galimo žaidimo istoriją ar kitus parametrus bei dydį nebuvo pateikta.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Cul-CallofDuty-Campaign_6

Atsižvelgiant į pasirodžiusią informaciją apie ateinančių metų „Call of Duty“, galima teigti, kad tai turėtų būti naujas „Infinity Ward“ projektas. Kiekvienais metais franšizę kuria viena iš trijų „Activision“ priklausančių studijų, tai yra „Infinity Ward“, „Treyarch“ ir „Sledgegammer Games“. Pagal tai, kad pernai metų „Black Ops“ ir šių metų „Vanguard“ kuria „Treyarch“ bei „Sledgehammer“, reiškia, kad dabar atėjo „Infinity Ward“ eilė. Nenuostabu, kad jie gali nuspręsti pratęsti 2019-ųjų „Modern Warfare“ , nes pastarasis buvo labai teigiamai priimtas, ypač dėl istorijos, kuri, nepaisant jos trumpumo, neretai yra tituluojama kaip geriausia franšizėje. Net ir žaidimo pabaigoje buvo užsiminta apie legendinės komandos, pristatytos dar 2009-ųjų „Modern Warfare 2“ dalyje, „Task Force 141“ sugrįžimą.

Tiesa, galimybė, kad studija gali pasukti visiškai kita linkme ir nebetęsti „Modern Warfare“ (kas daugeliui labai nepatiktų), o kurti visiškai naują šaudyklę yra neatmetama. Kad ir kaip ten bebūtų, tačiau jeigu „Activision“ ir toliau laikysis savo pažado kiekvienais metais pristatyti po naują šaudyklę, tai apie naujausią „Infinity Ward“ projektą sužinosime tik kitais metais.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas