Žaidimai

Naujos „Call of Duty“ dalies belaukiant: aiškėja galima žaidimo išleidimo data

Naujos „Call of Duty“ dalies belaukiant: aiškėja galima žaidimo išleidimo data

Dabar jau nėra didžiulė paslaptis, kad šių metų „Call of Duty“ šaudyklė bus antrojo pasaulinio karo tematikos. Apie tikslią išleidimo datą patys kūrėjai „Sledgehammer Games“ nepateikė daug informacijos, tačiau atsižvelgiant į pernykštį „Black Ops: Cold War“ grafiką, galima teigti, kad jau greitu metu ji turėtų būti oficialiai pristatyta. Vakar pasirodė pirmoji neoficiali informacija apie galimą pristatomojo klipo, beta versijų bei išleidimo datą.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Savaime suprantama, kad tai nėra oficiali, kūrėjų patvirtinta informacija, todėl ji gali būti ir ne visai tiksli. Vien per šią savaitę pasirodė nemažai gandų apie būsimosios šaudyklės istorijos detales, skirtingas versijas bei oficialų žaidimo viršelį. Dabar „ModernWarzone“ „Twitter“ paskyroje pasirodė informacija apie svarbias su būsimu „Vanguard“ susijusias detales. Pasak jų, planuojama išleidimo data yra lapkričio 5-oji, pirmasis pristatomasis klipas bus pristatytas jau ateinantį ketvirtadienį.

Jeigu šis tvarkaraštis yra teisingas, tai per ateinančias savaites galima tikėtis trijų versijų testavimų, tai yra alfa rugpjūčio 27-29 dienomis, išskirtinė „PlayStation“ beta rugsėjo 10-12 bei atviroji beta rugsėjo 16-20 dienomis. Be to, tvarkaraštyje yra nurodyta, kad pirmasis žaidimo sezonas startuos jau lapkričio 23-ią dieną. Tiesa, jau anksčiau pasirodė kalbos, kad „Vanguard“ detalės taip pat bus integruotos į „Warzone“ (kaip buvo padarytas su paskutine „Black Ops“ dalimi), o kartu su jomis ir visiškai naujas „battleroyale“ žemėlapis.

Tiesa, bent jau šiuo metu nei viena detalė nebuvo oficialiai patvirtinta kūrėjų, tačiau būtent jie patys pabrėžė, kad ateityje planuos kiekvienais metais išleisti po naują šaudyklės versiją ir bent jau kol kas šiųmetės net nepristatė. Vis dėl to nereikia pulti ant jų mėtyti akmenų, nes panašiu metu pernai, taip pat nebuvo daug žinoma apie „Black Ops: Cold War“, tačiau būtent paskutinėmis savaitėmis ir pasirodė pristatomasis žaidimo klipas, todėl gali būti, kad visi šie „spėjimai“ pasitvirtins.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas