Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Neįtikėtinas žaidimo populiarumas: per pirmas dienas parduota milijonai „Monster Hunter: Rise“ kopijų

Neįtikėtinas žaidimo populiarumas: per pirmas dienas parduota milijonai „Monster Hunter: Rise“ kopijų

Rokas Gaidys

2021-03-30, 20:00

Pirmą kartą pasauliui „Monster Hunter“ buvo pristatytas dar 2004-aisiais metais ir nuo tada ši franšizė yra viena iš sėkmingiausių per visą „Capcom“ gyvavimo istoriją. Skaičiai kalba patys už save, nes iki naujausios dalies buvo parduota daugiau nei 66 milijonai žaidimo kopijų, o pernai pasirodė ir Holivudo ekranizacija, kuri sulaukė dvejopų vertinimų. Prieš kelias savaites buvo išleista naujausia žaidimo dalis „Rise“, kuri šiuo metu yra prieinama išskirtinai tik „Nintendo Switch“ savininkams, bet tai nesutrukdė „Capcom“ fiksuoti milžiniškų pardavimų per patį pirmąjį savaitgalį.

Praėjusį penktadienį pasirodęs „Monster Hunter: Rise“ susilaukė milžiniško populiarumo visame pasaulyje, o ypač gimtojoje Japonijoje. Vienos iš įmonių darbuotojai parašė prašymus, kad būtent tą dieną pasiims laisvadienius ir jų buvo tiek daug, kad „Mark-On“ vadovas M. Hiyama nusprendė visiems kovo 26-tą paskelbti švente ir laisva diena. Tačiau pardavimai neapsiribojo vien tik Japonija ir visame pasaulyje žaidimas buvo toks sėkmingas, kad per pirmąjį savaitgalį buvo parduota daugiau nei 4 milijonai „Nintendo Switch“ skirtų versijų kopijų.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

monsterhunterrise1

Taip teigia „Capcom“ atstovai, tačiau tai net nėra šios franšizės rekordas, nes 2018-ųjų „Monster Hunter“ versijos kopijų buvo parduota net 5 milijonai per pirmąsias tris dienas. Tačiau tarp tada ir dabar yra esminis skirtumas, nes dabartinis skaičius yra susijęs tik su „Nintendo Switch“, o senesnė versija taip pat jau išleidimo dieną buvo prieinama ir „PlayStation 4“ ir „Xbox One“ naudotojams. Atsižvelgiant į tai galima teigti, kad „Monster Hunter: Rise“ net sekasi geriau.

A-PC-release-for-Monster-Hunter-Rise-will-happen-in-early-2022-1

Šiuo metu studijos planuose nėra „Playstation“ ir „Xbox“ versijų kūrimas, bet jau dabar yra žinoma, kad šis žaidimas asmeninių kompiuterių savininkams bus prieinamas jau kitų metų pradžioje, o tai reiškia, kad „Monster Hunter: Rise“ bus „Switch“ ekskliuzyvas dar kurį laiką. Pardavimai kitose platformose dar labiau pagerins jo statistiką ir galbūt tai taps pačia populiariausia franšizės dalimi.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas