Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Nepraleiskite progos: jau galima išbandyti naująjį „Resident Evil Village“, surastas būdas kaip apeiti laiko limitą

Nepraleiskite progos: jau galima išbandyti naująjį „Resident Evil Village“, surastas būdas kaip apeiti laiko limitą

MiTech.lt

2021-05-06, 15:00

Iki naujausios „Resident Evil“ dalies laukti liko visai nedaug, o visai neseniai, per oficialią franšizės 25-ąją sukaktį, kūrėjai pristatė daugiau detalių apie vieną iš geriausių ir laukiamiausių šių siaubo žanro ir šaudyklių atstovą. Dabar jau aišku, kokia raiška ir kadrų per sekundę dažniu šis projektas veiks „Xbox“ ir „Playstation“ konsolėse, o nekantriausi jau dabar gali išbandyti bandomąją versiją.

Visi norintys jau dabar gali išbandyti „Resident Evil Village“ žaidimo demo versiją. Tą gali padaryti visų platformų žaidėjai (asmeniniai kompiuteriai, „Xbox One“, „PlayStation 4“, „PlayStation 5“, „Xbox Series X/S“ ir „Stadia“). Žaidėjams yra skiriama viena valanda susipažinti su žaidimu, o ši demo versija bus aktyvi iki gegužės 9 dienos, dar dvi dienas po „Resident Evil Village“ išleidimo.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

16090207147s

Steam platformos žaidėjai jau surado kaip apeiti šį vienos valandos demo versijos limtą. Pasiūlymus kaip tai padaryti galite rasti čia. Tiesa, kol kas žaidime nelabai yra ką veikti, tad geriau tiesiog palaukti pilnos „Resident Evil Village“ versijos.

„Capcom“ paskelbė kokia raiška ir kadrų per sekundę dažniu „Resident Evil: Village“ veiks konsolėse. „PlayStation 5“ ir „Xbox Series X“ palaikys 4K HDR ir 60 kadrų per sekundę be „raytracing“ technologijos, o su ja dažnis nukris iki 45. Tuo tarpu „PS4 Pro“ taip pat išlauš panašius parametrus, bet apsiribos 1080p ir 60 FPS. „Xbox Series S“ veiks šiek tiek prasčiau, tai yra 1440 HDR ir 30 kadrų per sekundę dažniu su „raytracing“, o be jos kadrų per sekundę dažnis pakils iki 45. Žemiau pateikiame visų konsolių sąrašą:

resident-evil-village-fps-resolution-targets

„Resident Evil Village“ prekyboje pasirodys jau Gegužės 7-ąją ir bus prieinamas asmeninių kompiuterių, „PlayStation 4/5“, „Xbox Series/One“ ir „Google Stadia“ naudotojams.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas