Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Nesuvokiama: „Sony“ pardavinėja „PlayStation 5“ į minusą, bet vis tiek iš to uždirba rekordinę sumą

Nesuvokiama: „Sony“ pardavinėja „PlayStation 5“ į minusą, bet vis tiek iš to uždirba rekordinę sumą

Rokas Gaidys

2021-02-04, 14:40

Jeigu kada nors manėte, kuri įmonė savo noru gali pardavinėti vertingą prekę nuostolingai, tai pavyzdžio toli ieškoti nereikia - tai puikiai parodo „Sony“ pavyzdys. Jie patys pripažino, kad „Playstation 5“ kaina net neatperka jo savikainos, bet vis tiek paskelbė, kad iš jo uždirbo net 10 milijardų JAV dolerių pelno. Dabartinis „Sony“ tikslas yra parduoti 14,8 milijonų konsolių iki kitų fiskalinių metų pabaigos ir jie teigia, kad iki šių pabaigos jie parduos dar net 7,6 milijono vienetų. Panašu, kad ateityje jie stengsis dar labiau patenkinti dabartinę paklausą, nes kaip yra matoma ji tikrai nėra maža. Savaime suprantama, kad tai yra jų pačių nustatyta kaina ir kokį procentą, kuris kartais yra net absurdiškas, užsideda prekeiviai.

ps5-credit-sie%402000x1270

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Iki gruodžio pabaigos buvo parduota daugiau nei 4,5 milijono naujųjų „Playstation 5“ konsolių vienetų ir tai jau yra daugiau, nei per pirmąjį ketvirtį po „Playstation 4“ pasirodymo. Reikia atsižvelgti į tai, kad jo gamyba ir tiekimas vyksta ne pačiu palankiausiu metu dėl savaime suprantamų priežasčių. Nors konsolės ir yra pardavinėjamos į minusą, bet čia puikiai dirba „Sony“ žaidimų divizija, kuri yra atsakinga ne tik už jų kūrimą, bet ir „PS Plus“ bei „PS Now“ vystymą. Jie uždirbo beveik 1,5 karto daugiau nei pernai tuo pačiu metu, nes pavyzdžiui, per praėjusius metus „Playstation Plus“ prenumeratorių padaugėjo net daugiau nei 9 milijonais.

xbox-series-x-vs-playstation-5-what-we-know-so-far_4933

Agresyvi kainos strategija su „Playstation 5“ buvo nuskalpuoti „Xbox Series X“, nes skaitmeninė konsolės versija kainuoja 400 eurų, o tai yra visu šimtu pigiau nei pastaroji ir tam reikėjo paaukoti tik diskų skaitytuvą. Savaime suprantama, kad yra pardavinėjamas ir standartinis „PS5“ modelis, kurį yra lengviau įsigyti, bet panašu, kad vartotojai teikia pirmenybę skaitmeninei versijai. Galbūt techniškai „Xbox Series X“ yra pranašesnis, bet tikrai dar to neįrodė, nes tai bent jau kol kas yra matoma tik ant popieriaus. „Microsoft“ pati bando prastumti savo vaizdo žaidimų diviziją, kuri karantino laikotarpiu augo milžiniškai.

playstationxboxe32013

Galbūt „Sony“ ir laimi konsolių karą prieš „Microsoft“, bet didžiausi pralaimėtojai jame yra „Google“ ir „Amazon“ su savo niekaip neįsivažiuojančiomis vaizdo žaidimų divizijomis. Kitų metų šventinis sezonas bus turbūt įdomiausias, nes yra prognozuojamas milžiniškos varžybos tarp „Playstation Horizon: Forbiden West“ ir „Xbox Halo Infinite“. Turbūt ne daug kas ieškodamas naujos konsolės pagalvos apie kokią nors „Stadia“. Grįžtant prie „Playstation 5“, eilinį sykį jie užfiksavo velniškai sėkmingus metus ir reikia tikėtis, kad dabar jie sugebės užtikrinti, kad visi norintys turės tą išsvajotą konsolę.

Tuo metu daugiau sužinoti apie „PlayStation 5” galite perskaitę detalią mūsų apžvalgą, kurią rasite spustelėję čia.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas