„Netflix“ vaizdo žaidimų industriją planuoja užkariauti per išmaniuosius įrenginius

„Netflix“ vaizdo žaidimų industriją planuoja užkariauti per išmaniuosius įrenginius

Praėjusią savaitę vaizdo įrašų transliavimo gigantas pranešė, kad planuoja savo vartotojams pradėti teigti ir vaizdo žaidimų tiekimo paslaugas. Vienas iš įdomesnių akcentų buvo tai, kad pasirodė kalbos, jog jie tai planuoja daryti kartu su „PlayStation“. Daugelis net nemanė, kad jie gali konkuruoti su „Stadia“ ir „xCloud“, bet daugiau dėmesio skirs išmaniesiems telefonams. Būtent visai nesenai ir buvo patvirtinta, kad „Netflix“ programėlės vartotojai savo išmaniuosiuose galės ne tik žiūrėti serialus ar filmus, bet ir žaisti žaidimus.

Kaip vieną iš būdų sulaikyti pasitraukiančius vartotojus, „Netflix“ pranešė, kad ateityje siūlys ir vaizdo žaidimus be jokio papildomo mokesčio. Situacija paaštrėjo po to, kai buvo pranešta, kad per paskutinįjį ketvirtį jie prarado 400 tūkstančių vartotojų vien tik Kanadoje ir Jungtinėse Valstijose. Daugelis ekspertų mano, kad ši platforma jau pasiekė savo viršūnę ir ateityje situacija turėtų tik blogėti, tačiau „Netflix“ nusprendė surasti kitų būdų kaip pritraukti naujų prenumeratorių.

„Netflix“ atstovas Greg Peters teigia, kad šios iniciatyvos sėkmę nulems pati žaidimų kokybė ir dabar pagrindinis dėmesys bus skirtas patikrinti, kas veikia, o kas ne. Būtent pagal tuos rezultatus bus planuojami atnaujinimai programėlėje. Atsižvelgiant į tai, galima teigti, kad tai bus atliekama ne tik vaizdo žaidimuose, bet ir kitame turinyje. Pavyzdžiui, jeigu vienas ar kitas herojus taps populiaresnis žaidėjų tarpe, tai jam bus galima sukurti atskirą serialą ar mini filmą.

Įdomų stebėti, kaip atrodys pirmieji platformos bandymai užkariauti vaizdo žaidimų pasaulį. Savaime suprantama, kad „Netflix Gaming“ greitu metu dar netaps visus iš kojų verčiančiu reiškiniu, tačiau kitas platformos atstovas Reed Hastings teigia, kad turi labai didelių vilčių šiam projektui ir platforma, kuri garsėjo filmais ir serialais, ateityje garsės ir vaizdo žaidimais.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas