Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Netikėta žinia: „Electronic Arts“ už rekordinę sumą įsigijo vieną didžiausių mobiliųjų žaidimų studijų

Netikėta žinia: „Electronic Arts“ už rekordinę sumą įsigijo vieną didžiausių mobiliųjų žaidimų studijų

Rokas Gaidys

2021-02-10, 15:40

Jungtinių Amerikos Valstijų kompiuterinių žaidimų kūrėja ir platintoja „Electronic Arts“ ir toliau plečia savo horizontus. Prieš pora mėnesių jie į savo komandą priėmė vieną iš žinomiausių lenktynių simuliatorių kūrėjų „Codemasters“ ir dar net neataušus sandoriui, pradėjo taikytis į išmaniuosius įrenginius. Netikėtai vaizdo žaidimų milžinė „EA“ įsigijo „Glu Mobile“ už daugiau nei 2 milijardus dolerių.

social

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Tai yra didžiausias pirkinys per visą „Electronic Arts“ istoriją. Oficialiais duomenimis, sandorio suma viršija 2,1 milijardo JAV dolerių. Jų pirkinys „Glu Mobile Inc.“, kaip galima spręsti iš pavadinimo, specializuojasi žaidimų išmaniesiems kūrime, o po šios studijos sparnu yra ne vienas gigantas, toks kaip „Dinner Dash“, „Disney Sorcerer‘s Arena“, „WWE Universe“ ir „Kim Kardashian: Hollywood“. Pastarasis per dvejus jo gyvavimo metus buvo parduotas daugiau nei 42 milijonus kartų.

atsisi%C5%B3sti-11

„Electronic Arts“ vadovas A. Wilson teigia, kad šiuo metu išmaniųjų projektai kryptingai juda link populiariausios pasaulyje platformos statuso, o šios studijos prijungimas padvigubins „EA“ išmaniųjų žaidimų diviziją. Panašu, kad ši įmonė ir toliau bandys plėsti „RPG“, sporto ar kitų laisvalaikio mobiliųjų žaidimų kūrimo apimtis, nes „Glu Mobile“ tikrai žino ne vieną būdą kaip sukurti pasaulinį hitą. Paskutiniais duomenimis per praėjusius metus ji iš tokio pobūdžio žaidimų susižėrė rekordinį, tai yra 1,32 milijardų dolerių pelną.

Electronic_Arts_Redwood_City_May_2011

Panašu, kad „EA“ ir toliau bando save įtvirtinti kaip vaizdo žaidimų industrijos lyderę. Dar visai nesenai nugalėta „Rockstar Games“ savininkė „Take-Two“ kovoje dėl „Codemasters“, o tai, kaip jie teigia, leis išleisti po vieną lenktynių projektą kiekvienais metais. Dabar prisijungta viena iš didžiausių išmaniųjų projektų kūrimo studija leis dar labiau plėstis. Tiesa, tai yra ne pirmas panašaus pobūdžio studijos įsigijimas, nes dar 2014-ais jie įsigijo „Plants vs. Zombies“ kūrėjus „PopCap“.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas