Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Nintendo” ruošia konkurentą „PlayStation 5” ir „Xbox Series”: pasirodys netrukus

„Nintendo” ruošia konkurentą „PlayStation 5” ir „Xbox Series”: pasirodys netrukus

Rokas Gaidys

2021-03-04, 15:00

Bandymų sukurti nešiojamą konsolę buvo tikrai ne vienas, tačiau dauguma jų nepritapo, buvo nepatogūs ar paprasčiausiai tiesiog neatlaikė laiko išbandymo. Šioje vietoje turbūt sėkmingiausiai dirba „Nintendo“, kurie per ne vienus metus yra pristatę jau ne vieną. Tarp jų populiariausia yra „2DS“, bet paskutiniu metu ją sėkmingai pakeitė „Switch“ pasirodžiusi dar 2017-aisiais ir rinkos lyderės pozicijos neužleidžia iki šiol. Po to sekė šios konsolės „Lite“ versija, o dabar panašu, kad jie greitu metu pristatys ir kažką naujo ir galingesnio.

Switch_SuperMarioOdysseyEdition_hardware_08-Copy-1-1-1280x720

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Bloomberg“ duomenimis, „Nintendo“ planuoja pademonstruoti naują konsolę jau greitai, kuri prekyboje pasirodys iki šių metų pabaigos, tiksliau iki Kalėdų. Nėra aiški nei naujo „Switch“ kaina, kuri gali būti, kad bus didesnė nei paprastosios versijos. Pranešime yra teigiama, kad ji bus galingesnė nei jos pirmtakai ir turės 4K vaizdo išėjimą, kuris bus nemažas šuolis nuo dabartinės 720p raiškos, kurią galima pasiekti praktiškai bet kokiame televizoriuje ar monitoriuje.

Switch_JoyCon_NeonYellow_playstyle_02.0

Naujasis konsolės modelis naudos jau naujus „Samsung OLED“ ekranus, kurie bus didesni nei dabartinėse konsolės versijose. Pavyzdžiui, originalusis „Switch“ modelis turi 6,2 colių dydžio ekraną, o naujojoje konsolėje jis bus jau 7 colių skersmens. Grubiai tariant, jo dydis bus iki pat juodų dabartinės versijos juodų kraštų. „DSCC“ architektas Y. Toshimura teigia, kad „OLED“ sunaudos mažiau baterijos resursų, pasiūlys aukštesnį kontrastą ir greitesnį reakcijos laiką. Šie ekranai gamyklas pasieks jau liepą ir kiekvieną mėnesį jų bus pagaminta po daugiau nei milijoną vienetų.

5f45152189aff80028ab7b56

Panašu, kad paskutiniu metu sklandę gandai apie naująją „Nintendo Switch“ versiją pasitvirtino, tačiau daugiau detalių apie ją dar vis trūksta. Greičiausiai jau iki vasaros paaiškės jos prekybos pradžios data ir numatoma kaina, kuri atsižvelgiant į techninius parametrus greičiausiai bus didesnė ne tik nei „Lite“, bet ir originaliosios konsolės.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas