Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Nukeltas ir dar vieno žaidimo išleidimas: „Battlefield 2042“ teks palaukti ilgiau nei planuota

Nukeltas ir dar vieno žaidimo išleidimas: „Battlefield 2042“ teks palaukti ilgiau nei planuota

Rokas Gaidys

2021-09-16, 17:00

Išleidimo datų nukėlimas yra didžiulė problema visiems žaidėjams su kuria panašu, kad reikės susitaikyti, nes tai po mažu tampa įprasta. Dabar panašu, kad nėra nei vieno projekto, kuris pasirodė per pirmojo pristatomojo klipo metu nurodytą datą. Didžiausių studijų flagmanai neretai yra nukeliami net ne vieną kartą, tačiau atrodė, kad su „Electronic Arts“ bus kitaip. Nepaisant to, kad praeityje tokie atvejai studijoje tikrai nebuvo dažni, bet to neišvengė ir viena iš laukiamiausių metų šaudyklių „Battlefield 2042“.

E_WfQ2mWUAIGoTI

Šia žinia pirmiausia buvo pasidalinta oficialioje „Battlefield“ „Twitter“ paskyroje, kurioje buvo pranešta, kad žaidimas dabar pasirodys nebe spalį, bet lapkričio 19-ą dieną. Pranešime nurodyta, kad pagrindinė priežastis, kaip dabar jau yra įprasta, Covid pandemija, kuri sukėlė nemažai nepatogumų „Battlefield 2042“ kūrimo procese. Komanda tikėjosi, kad situacija pagerės ir darbuotojai galės grįžti į darbo vietas, tačiau taip neįvyko.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Gali būti, kad šis atidėjimas žaidimui išeis net į naudą, nes spalį pasirodo nemažai didelio mąsto žaidimų, tai yra „Far Cry 6“, „Guardians of the Galaxy“ ir dar daugybė kitų. Nors jie dalinai turėtų būti skirti skirtingoms auditorijoms, tačiau tai gali pakenkti šaudyklės pardavimams. Kita vertus, dabar „Battlefield 2042“ išleidimo data yra tarp kitų dviejų masinių projektų, tai yra „Call of Duty: Vanguard“ ir „Halo: Infinite“, kurie bus išleidžiami lapkričio 5-ąją ir gruodžio 8-ąją. Tai reiškia, kad didžiausios metų šaudyklės pasirodys vieno mėnesio bėgyje ir tai gali ir nepadėti „Electronic Arts“.

battlefield-2042-executions-first-person

Tikriausiai visos problemos išaiškėjo po ankstyvųjų testavimų, kurie vyko rugpjūčio pabaigoje - rugsėjo pradžioje. Šis nukėlimas gali nuliūdinti nemažą dalį fanų, bet galutiniame rezultate tai gal ir išeis į naudą, nes jeigu per bandymus atsirado sisteminių klaidų, tai suprantama, kad papildomas laikais bus greičiausiai skirtas joms ištaisyti. Kelios savaitės tikrai nėra pati blogiausia naujiena, na bent jau dabar panašu, kad šiais metais „Battlefield“ tikrai pasirodys.

„Battlefield 2042“ išleidimas yra nukeliamas į lapkričio 19-ą dieną.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas