Oficialiai pristatytas naujasis „Nintendo Switch“: aiški konsolės kaina ir kada bus galima įsigyti

Jau kurį laiką sklandė kalbos, kad „Nintendo“ ruošia malonią staigmeną žaidėjams ir vakar vakare jos iš dalies pasitvirtino. Pasauliui buvo pristatyta naujoji konsolės versija, kuri turės „OLED“ ekraną, tačiau bent jau kol kas be kainos, kuri prasidės nuo 350 eurų bei planuojamos išleidimo datos, tai yra spalio 8-os, daugiau informacijos nėra žinoma.

Be didesnio ekrano, naujasis kompiuteris taip pat turės reguliuojamą stovą bei prie perėjimo televizoriui šioje versijoje taip pat bus ir „LAN“ jungtis interneto kabeliui. Be to, naujoji konsolės versija turės geresnius garsiakalbius bei 64 gigabaitų vidinę atmintį. Viskas kaip ir skamba neblogai, tačiau tiems kas galvojo, kad šis „Switch“ bus puiki galimybė atsinaujinti ketverių metų senumo konsolę turiu šiek tiek liūdnesnių naujienų, nes bent jau iš pirmo žvilgsnio nepanašu, kad ji be išvardintų naujovių, bus kažkuo galingesnė nei jos pirmtakai. Pagrindinis pranašumas yra didesnis ekranas, nebent „Nintendo“ vis dar neatskleidė visų savo kozirių.

Tiesa, „Nintendo Switch“ taip smarkiai nenukentėjo kaip pagrindiniai konkurentai „PlayStation“ ir „Xbox“ per visą konsolių gyvavimo ciklą ir nepasiūlė „Pro“ ar „One X“ versijų. Tačiau pagrindinis atnaujinimas, tai yra didesnis ekranas skamba dviprasmiškai ir net nėra aišku ar jo rezoliucija bus didesnė nei „720p“. Nei viename pristatomajame klipe nėra užsiminta būtent apie ją, o tik tai, kad jos ekranas bus pagamintas naudojant „OLED“ technologiją. Panašu, kad ir galimybė išnaudoti „4K“ televizorius taip pat nebus panaudota, o ir baterija tikriausiai nesmarkiai skirsis nuo dabartinių modelių.

Nors ir visi atnaujinimai nėra didžiuliai ir pati konsolė bus parduodama didesne kaina, tačiau panašu, kad naujoji „Switch“ versija po pasirodymo spalį išsiparduos žaibiškai. Daugelis net manė, kad „Nintendo“ nepristatys naujojo kompiuterio šiais metais dėl pasaulinio plokščių trūkumo, tačiau prašom spalio 8-tą dieną pasirodo naujasis „Nintendo Switch OLED“ modelis.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas