Pagaliau buvo pristatytas „Far Cry 6“: laukti buvo tikrai verta

Vakar vakare „Ubisoft“ pagaliau parodė žaidėjams kaip atrodys naujausias jų projektas „Far Cry 6“, kuris nukels į Pietų Amerikoje esančią Jarą. Naujausioji franšizės dalis buvo išsamiai pademonstruota net keliais pristatomaisiais klipais ir net buvo nurodyta išleidimo data. Galima teigti, kad „Far Cry 6“ bus ambicingiausias visų laikų „Ubisoft“ projektas.

Pirmajame dvejų minučių trukmės klipe galima pamatyti pačio žaidimo pasaulį bei susipažinti su pagrindine heroje Dani, kuri paskelbė karą Giancarlo Esposito įkūnytam Jaros diktatoriui Anton Castillo. Panašu, kad protagonistė į šią kovą velsis ne viena, o su daugybe sekėjų partizanų. Greičiausiai bus naudojama praėjusių franšizės dalių sėkmės formulė, tai yra užkariauti priešų bazes ir taip išvaryti juos iš vienos ar kitos teritorijos. Žemėlapis atrodo tikrai grandioziškai: nuo apleistų džiunglių iki šalies sostinės- gali būti, kad žaidimo pasaulis bus vienas iš didžiausių per visą „Ubisoft“ istoriją.

Taip pat prie šios atmosferos prisidės ir Esposito įkūnytas „El Presidente“, kurį galima pamatyti ne vieną kartą. Nesunku ginčytis, kad „Far Cry“ franšizė pasižymėjo nemažai puikių blogiukų, tokių kaip Pagan Min ar Joseph Seed, tačiau daugeliui ištikimų fanų labiausiai įstrigęs yra trečioje dalyje pasirodęs Vaas, kuris buvo pavaizduotas tiesiog nuostabiai. Po to sekę antagonistai turėjo savųjų privalumų, tačiau pastarasis paprasčiausiai per aukštai iškėlė kartelę. Reikia tikėtis, kad G. Esposito veikėjas bent iš dalies bus panašus į jį.

Kitame klipe akivaizdžiai matoma, kad „Far Cry 6“ bus kupinas veiksmo, susišaudymų, įdomios istorijos ir įspūdingų ginklų pilnas žaidimas. Tiesa, kai kurie iš jų atrodo tiesiog kvailokai, tačiau vis tiek manau, kad tai gali būti vienas iš įspūdingiausių šios franšizės projektų. Atviras pasaulis bus milžiniškas ir žaidėjams bus suteikiama galimybė patiems nuspręsti kaip jį užkariauti: patyliukais ar paprasčiausia brutalia jėga. Smagu, kad „Far Cry“ nepabėgo nuo savo šaknų ir pasiūlys kažką naujo. Galbūt jį net bus galima pavadinti geresniu nei „Far Cry 3“, o to ir norisi palinkėti „Ubisoft“. Reikia tikėtis, kad daugiau informacijos apie patį žaidimą sužinosime per šių metų „E3“, o kol kas laikome sukryžiavę pirštus, kad jis pasirodys kūrėjų nurodytą dieną ir nebus nukeltas į kitus metus.

„Far Cry 6“ prekyboje pasirodys spalio 7-tą dieną ir bus prieinamas asmeninių kompiuterių, „Playstation 4/5“ ir „Xbox One/Series“ konsolių savininkams.


Kol kas komentarų nėra.