Žaidimai

Populiariausias Lietuvos „streameris“ LTU Republic dalyvavo įspūdingame žaidimų renginyje „TwitchCon Paris 2023”

Pirmasis pasaulyje kompiuterinis žaidimas buvo sukurtas dar 1958 m. Tai buvo teniso simuliatorius, kurį sukūrė fizikas Viljamas Higinbotamas.

Populiariausias Lietuvos „streameris“ LTU Republic dalyvavo įspūdingame žaidimų renginyje „TwitchCon Paris 2023”

Tačiau žaidimų rinka nuo to laiko sparčiai patobulėjo – skaičiuojama, jog šiandien pasaulyje yra daugiau nei trys milijardai aktyvių žaidėjų, o pačios rinkos vertė siekia beveik 550 milijardų dolerių.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Pietų Korėjos technologijų gigantė „Samsung“ pranešė, jog pirmą kartą kompanijos istorijoje tampa vieno iš didžiausių kompiuterinių žaidimų renginio „TwitchCon Paris“ pagrindiniu partneriu ir rėmėju.

„Džiaugiamės, kad galime prisijungti prie „TwitchCon Paris“ ir prisidėti siekiant suburti žmones, kuriuos vienija meilė žaidimams. Mums, kaip ir suvažiavimo organizatoriams, svarbu užtikrinti pačią geriausią patirtį mūsų vartotojams ir suteikti jiems galimybę mėgautis kasdienybe, todėl kuriame įrenginius, kurie atliepia kiekvieno poreikius“, – sakė „Samsung“ viceprezidentas ir marketingo strategijos grupės vadovas Saejinas Kimas.

Naujausi technologiniai sprendimai ir pramogos

Nors visuomenėje neretai sklando mitai apie kompiuterinių žaidėjus ir jų intravertiškumą, iš tiesų vaizdo žaidimų kultūra apjungia daugybę skirtingų žmonių ir sukuria darnią bendruomenę. Kas dvejus metus vykstančiame „TwitchCon“ vidutiniškai apsilanko 20 tūkst. lankytojų.

Prie gausaus lankytojų būrio šiemet prisijungs ir Lietuvoje gerai žinomas „streameris“ Karolis Jankauskas, slapyvardžiu „LTU Republic“. Žaidimų transliavimo platformoje „Twitch“ jis turi net 125 tūkst. sekėjų būrį. K. Jankauskas vyks į Paryžiuje vykstantį renginį, kuriame siūlomas platus veiklų pasirinkimas – įrenginių pristatymai, susitikimai ir diskusijos su žaidimų kūrėjais, kosplėjus, muzikiniai pasirodymai, stalo žaidimų zonos bei kitos aktyvacijos.

„Norime renginio dalyviams ne tik parodyti, bet ir leisti patirti „Samsung“ įrenginių privalumus žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Apsilankiusieji stende galės išbandyti „Samsung Galaxy S23 Ultra“ mobilųjį telefoną ir testuoti jo galimybes žaidžiant tokius žaidimus kaip „Brawl Stars“ ar „Asphalt 9“, – sakė įmonės atstovai.

Jie taip pat pabrėžė, jog bus galimybė dalyvauti turnyre, kurio metu svečiai galės varžytis tarpusavyje arba su „Team Galaxy“ komanda. Be to, bus galima išbandyti „Samsung“ žaidimų centrą išmaniuosiuose televizoriuose ir monitoriuose. „Ši programėlė leidžia akimirksniu žaisti tūkstančius žaidimų iš populiariausių žaidimų transliavimo paslaugų, nereikalaujant pačios konsolės, užtenka valdymo pultelio“, – dalijosi „Samsung“ atstovai.

Technologijų gigantė „TwitchCon“ lankytojams pasiūlys galimybę susipažinti ir su vaizdo technologijomis, kurios užtikrins nepamirštamą žaidimų patirtį – tai išmanusis televizorius „Neo QLED 8K TV“ bei neseniai pristatytas monitorius „Odyssey OLED G9“.

Vaizdo žaidimų suvažiavimas „TwitchCon“ vyks šių metų liepos 8-9 dienomis, Prancūzijos sostinėje Paryžiuje.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas