Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Populiarioji franšizė pagaliau atvyksta į asmeninius kompiuterius: apjungia „Disney” ir „Final Fantasy” veikėjus

Populiarioji franšizė pagaliau atvyksta į asmeninius kompiuterius: apjungia „Disney” ir „Final Fantasy” veikėjus

Rokas Gaidys

2021-02-15, 14:15

Šiais laikais nemažai vaizdo žaidimų kolaboruoja su kitais prekės ženklais, filmais, serialais ir t.t. Turbūt žinomiausi pavyzdžiai yra „Fall Guys“, „Fortnite“ ir net „Dead by Daylight“, bet beveik prieš dvidešimt metų, tai yra 2002-aisiais, tai pradėjo „Kingdom Hearts“, kuris pirmasis ir parodė tokią galimybę ir jos galimą potencialą. Šią žaidimų seriją neretai yra lengva supainioti dėl sunkiai sekamos istorijos, bet nepaisant to, ją vis tiek dievina nemaža dalis fanų ir dabar panašu, kad ši serija atvyksta ir į asmeninius kompiuterius.

Tiems, kas nėra girdėję apie „Kingdom Hearts“, tai yra vaizdo žaidimas, kuris apjungia „Disney“ animacinius herojus su „Final Fantasy“ veikėjais. Pagrindinis protagonistas Sora su kitais keliais populiariais herojais, tokiais kaip „Mickey Mouse, „Donald Duck“ ir dar keletu kitų turi išgelbėti fantastinį animacinį pasaulį nuo piktadario „Heartless“. Pats projektas, tai yra „rpg“ ir „Hack-and-slash“ žanrų mišinys, kurio mechanikos iš dalies primena ankščiau paminėtą „Final Fantasy“.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

ben_KH3_squareenix_ringer.0

Visa serija žaidimų bus pirmą kartą prieinama asmeninių kompiuterių naudotojams išskirtinai per „Epic Games“ internetinę parduotuvę. Šiuo metu projektai vadinasi „KH 1.5“ ir „KH 2.5“ ir tai yra „Kingdom Hearts 1“ ir „Kingdom Hearts 2“ versijos, kurios bus atnaujintos iš grafinės pusės, bet neturėtų labai smarkiai nukrypti nuo originalo, nes vis dėl to tai bus „remastered“, o ne „remake“ atnaujinimai. Taip pat panašiai bus pasielgta ir su naujesnėmis „Kingdom Hearts“ dalimis.

kingdom-hearts-3-header

Šio projekto planuojama išleidimo data nėra taip toli, tai šių metų kovo 30-ta. Visi tie, kurie nėra žaidę „Kingdom Hears“ serijos, bus puiki proga ją išbandyti, nes nereikės gadinti akių į atgyvenusią grafiką. Iš viso bus atnaujinti net keturi šios franšizės projektai, tai yra „Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix”, „Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue”, Kingdom Hearts III Re Mind”, „Kingdom Hearts Melody of Memory”, kurių kainos prasidės nuo 50 eurų.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas