Populiarioji šaudyklė „Valorant“ greitu metu atvyks ir į mobiliuosius telefonus

Prieš pat 2020-ųjų pabaigą viena iš didžiausių internetinių vaizdo žaidimų kūrimo studija „Riot Games“ išleido populiariausio savo projekto „League of Legends“ mobiliąją versiją „Wild Rift“. Per paskutinius pusę metų šis projektas sulaukė daugybės atnaujinimų, naujų herojų ir t.t., kurie leido jam laisvai konkuruoti su panašiais „MOBA“ žanro žaidimais išmaniuosiuose. Nors kompiuterinė ir mobilioji versijos yra panašios, tačiau skirtumų tarp jų ilgai ieškoti nereikia. Dabar panašu, kad „Riot Games“ panašią procedūrą nusprendė atlikti ir su kitu studijos flagmanu.

Pirminiais duomenimis, „Riot Games“ taktinė šaudyklė „Valorant“ atvyks ir išmaniuosius, tačiau detalesnės informacijos pateikiama nėra. Nei kokiuose telefonuose, nei kada, nei skirtumų nuo kompiuterinės versijos kūrėjai nepateikia, tačiau studija pripažino, kad naujasis žaidimas paprasčiausiai vadinsis „Valorant Mobile“. „Riot Games“ teigia, kad kompiuterinė „Valorant“ versija kiekvieną mėnesį sulaukia vidutiniškai 14-kos milijonų žaidėjų, tai mobilioji versija atrodo kaip ir logiškai. Panašiai pasielgė ir kiti panašaus pobūdžio internetiniai projektai, tokie kaip „Call of Duty“, „PUBG“ ar „Fortnite“.

Šis pranešimas pasirodė minint šaudyklės pirmąjį gimtadienį, o kūrėjai teigia, kad ir mobilioji versija galės suteikti tą patį jausmą kaip ir kompiuterinė. Atsižvelgiant į tai, kad „League of Legends: Wild Rift“ buvo pritaikytas greitesniam tempui (mačai vidutiniškai užtrunka po 17 minučių), o „Valorant“ susidūrimai užtrunka ženkliai ilgiau, bus įdomu pamatyti ar bus pasielgta panašiai kaip su „League of Legends“, tai yra kuriamas atskiras žaidimas, ar mobilioji versija bus kažkaip integruota į kompiuterinę.


Kol kas komentarų nėra.