Pristatytas „Forspoken“ žaidimo klipas: viskas atrodo gražiai, tačiau yra nemažai neraminančių dalykų

Pristatytas „Forspoken“ žaidimo klipas: viskas atrodo gražiai, tačiau yra nemažai neraminančių dalykų

„PlayStation 5“ pasirodė daugiau nei prieš metus ir negalima sakyti, kad jų savininkai šiuo metu neturi ką žaisti, tačiau kažko rimtesnio tikrai norisi. „Sony“ jau yra išleidusi ne vieną fantastišką ekskliuzyvą, vien šiemet pasirodė „Returnal“ ir „Ratchet & Clank: Rift Apart“, tačiau norisi daugiau projektų, tokių kaip „Deathloop“, kurie išnaudotų naujojo kompiuterio galimybes. Gali būti, kad „Square Enix“ ateinančiais metais tai ir padarys, nes naujausią jų darbą „Forspoken“, kurį ateityje galbūt bus galima pavadinti tikrai naujos kartos žaidimu, tačiau dabar kūrėjams reikia dar nemažai padirbėti.


Vakar buvo plačiau pristatyta, ko galima tikėtis iš naujojo studijos projekto, tiksliau, pademonstruotas keturių minučių trukmės „gameplay“ klipas, kuriame pademonstruojami pagrindiniai žaidimo elementai bei kitos „RPG“ mechanikos, kurių kaip akivaizdu bus daug. Iš grafinės pusės viskas atrodo tikrai neblogai, tačiau čia iškyla bent jau viena akivaizdi problema, tai yra, kad bent jau šiuo metu „Forspoken“ atrodo iki galo neatšlifuotas, bet reikia tikėtis, jog iki išleidimo datos visos šios problemos turėtų būti ištaisytos.

Pirmą kartą „Forspoken“ buvo pademonstruotas dar pernai birželį per oficialų „PlayStation 5“ pristatymą. Tuo metu žaidimas dar vadinosi „Project Athia“, kurį kuria „Final Fantasy 15“ išleidusi studija „Luminous Productions“ ir vien iš to galima suprasti, kad jis iš grafinės pusės atrodys tikrai nepriekaištingai. Iki šiol tik anksčiau paminėtasis „FF15“ buvo išleistas ant „Luminous Engine“ platformos, todėl įdomu ar ir šį kartą viskas atrodys taip pat gerai. Iš istorijos pusės, fanai taip pat yra nuteikiami optimistiškai, nes pagrindiniai jo rašytojai yra Amy Hennig („Uncharted“) ir Gary Whitta („Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“), o garso takelį kuria „God of War“ ir „BioShock“ kompozitoriai Bear McCreary bei Garry Schyman.

Šiuo metu yra numatyta išleidimo data yra kitų metų gegužės 24-a diena ir žaidimas bus prieinamas tik asmeninių kompiuterių ir „PlayStation 5“ konsolių savininkams.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas