PUBG kūrėjai bendradarbiaus su „Solona Labs“: sieks kurti uždirbti leidžiančius žaidimus

PUBG kūrėjai bendradarbiaus su „Solona Labs“: sieks kurti uždirbti leidžiančius žaidimus

BitNaujienos.lt

Pietų Korėjos žaidimų industrijos gigantai „Krafton“ plečia savo kripto imperiją. Kompanija sudarė partnerystę su blokų grandinės startuoliu „Solana Labs“, kad galėtų kurti uždirbti leidžiančius žaidimus.

Kompanija, sukūrusi populiarų žaidimą „PlayerUnknown‘s Battlegrounds“, trečiadienį pranešė, jog jie sudarė sutartį su „Solana Labs“, kad galėtų kurti blokų grandinės žaidimus, leidžiančius žaidėjams uždirbti NFT žetonus. Blokų grandinės žaidimai, leidžiantys žaidėjams uždirbti kriptovaliutas ir NFT žetonus, tapo viena populiariausių industrijos tendencijų per pastaruosius metus. Remiantis analizės platforma „DappRadar“, ši žaidimų rūšis sudarė beveik 50% visos blokų grandinės industrijos naudojimo praeitais metais ir pritraukė daugiau nei 3.5 milijardų eurų investicijų.

pubg-deathmatch

„Krafton“ skiria vis daugiau resursų blokų grandinės technologijai. Vasario mėnesį kompanija pranešė apie partnerystę su „Naver Z“, kad sukurtų virtualią erdvę, leidžiančią žaidėjams virtualiai sąveikauti su avatarais.

Dauguma „Krafton“ konkurentų taip pat žengia į blokų grandinės žaidimų industriją. Kita Pietų Korėjos kompanija „Netmarble“ sausio mėnesį atskleidė planus sukurti tuziną uždirbti leidžiančių žaidimų. „Wemade“ taip pat sukūrė žaidimą „MIR4”, kuris sulaukė didžiulio susidomėjimo ir leido kūrėjui tapti milijardieriumi.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: BitCoinPUBG

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas