Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Red Dead Redemption“ ir kiti vaizdo žaidimai istorijos pamokose? Panašu, kad taip

„Red Dead Redemption“ ir kiti vaizdo žaidimai istorijos pamokose? Panašu, kad taip

Rokas Gaidys

2021-02-16, 18:30

Kiekvienais metais pasirodo begalės vaizdo žaidimų, kurie gali nukelti į įvairiausius fantastinius ar realius pasaulius, o dabar tobulėjant technologijoms, gerėjant grafikai ir apskritai, didėjant kūrėjų norams kiekvieną detalę atvaizduoti kaip įmanoma tiksliau, jie darosi vis tikroviškesni. Būtent dėl to, prieš kurį laiką JAV vietinių žinių laidoje pasirodė „Red Dead Redemption 2“ vaizdai, nes autoriai juos sumaišė su natūralia gamta. Dabar būtent pastarąjį vaizdo žaidimą pasirinko viena aukštoji Jungtinių Amerikos Valstijų mokykla savo istorijos kursui.

rdr2_1538635227419

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Tenesio valstijos universitetas pasirinko kelis „Rockstar Games“ vaizdo žaidimus kaip paskaitų pradžią, tiksliau „Red Dead Redemption“ ir jos tęsinį tam, kad galėtų tiksliau papasakoti atitinkamą Amerikos istorijos etapą. Šios disciplinos mokytojas, 19 amžiaus pabaigos- 20 pradžios ekspertas, profesorius T. Olsson teigia, kad naudos abejus „Rockstar Games“ šedevrus tam, kad būtų lengviau studentus supažindinti su JAV 1899-1911 metų įvykiais. Pati paskaita vadinsis „HIUS 383: Red Dead America“ ir joje bus apžvelgiamos tų dvylikos metų kolonializmo, kapitalizmo, rasizmo ir kitos tam laikotarpiui būdingos problemos.

Svarbu paminėti, kad visos paskaitos nebus vien iš „Red Dead Redemption“, o labiau tik dalis jo. Tai yra dėl to, kad kaip pats T. Olsson teigia, „Rockstar Games“ žaidimai ne visada yra istoriškai tikslūs, bet gali būti panaudoti informuoti ir padėti susidaryti to meto įvaizdį visiems studentams. Tiesa, kompiuterio, konsolės ar pačio „RDR“ turėjimas nėra būtinas norint dalyvauti šiame kurse, nes ir taip dauguma mokinių ir taip yra pažystami su „Rockstar“ produkcija.

red_dead_redemption_2_screenshot_066_3840.0

Šios paskaitos prasidės jau rugpjūtį Knoksvilyje, Tenesio Universitete. Profesorius tikisi, kad tai padės labiau sudominti studentus per istorijos paskaitas, o vaizdo žaidimai tam padaryti yra tikrai puikus būdas. O mums, visiems likusiems reikia tikėtis, kad Olsson pasidalins savo medžiaga internete, nes tikrai įdomu sužinoti kaip tai atrodys per jo paskaitas.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas