„Republic of Gamers“ ir IKEA pristato naujieną žaidimų entuziastams: sukūrė specialią kolekciją

„Republic of Gamers“ ir IKEA pristato naujieną žaidimų entuziastams: sukūrė specialią kolekciją

Pranešimas spaudai

2021-10-01, 13:10

Pasaulyje yra 2,5 mlrd. kompiuterinių žaidimų entuziastų. Šios įvairialypės grupės narius vienija aistra e. sportui ir kompiuteriniams žaidimams – kaip ir tai, kad žvelgiant iš gyvenimo namuose perspektyvos, šios grupės narių poreikiai dažnai lieka antrame plane. Tačiau padėtis pasikeis: IKEA, bendradarbiaudama su pasaulyje gerai žinomu techninės įrangos prekės ženklu „Republic of Gamers“ (ROG), pristato naują kompiuterinių žaidimų fanams skirtų prekių asortimentą.

Kompiuteriniai žaidimai – daugiau nei smagus laiko praleidimas. Tai būdas atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, pailsinti smegenis ir pabendrauti su bendraminčiais iš įvairiausių pasaulio vietų. Kai kam tai net ir pragyvenimo šaltinis. Kompiuterinių žaidimų žaidėjų skaičiui nuolat augant, o rinkai sparčiai plečiantis, į kompiuterinių žaidimų pasaulį žengia ir IKEA.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

IKEA-kolekcija-kompiuterinių-žaidimų-entuziastams-4

Apie išmanių namų įrengimo sprendimus IKEA žino daug, tačiau kompiuterinių žaidimų srityje ji – naujokė. Todėl tam, kad galėtų pasiūlyti aukštos kokybės būtent šiai gyvenimo namuose sričiai skirtų gaminių asortimentą, IKEA užmezgė partnerystę su ROG – pirmaujančią padėtį kompiuterinių žaidimų pramonėje užimančiu bendrovės „Asus“ antriniu prekės ženklu, kuriančiu aukštos kokybės inovatyvią techninę įrangą bei priemones kompiuterinių žaidimų žaidėjams. ROG gerai išmano kompiuterinių žaidimų pramonę ir siekia atrasti naujų būdų šį laiko praleidimo būdą padaryti kasdienio gyvenimo namuose dalimi. IKEA ir ROG partnerystės tikslas – derinant geriausius šių dviejų skirtingų pasaulių įgūdžius, demokratizuoti kompiuterinių žaidimų patirtį, sukuriant reikalingų, funkcionalių, gražiai atrodančių ir kartu daugeliui prieinamų gaminių ir visapusiškų sprendimų asortimentą. Visa tai tam, kad kiekvienam susikurti jaukią ir patogią žaidimų namuose erdvę būtų lengviau.

IKEA-kolekcija-kompiuterinių-žaidimų-entuziastams-5

Naująjį kompiuterinių žaidimų žaidėjams skirtą baldų ir aksesuarų asortimentą sudarys šešios gaminių šeimos: HUVUDSPELARE, UTESPELARE, MATCHSPEL, GRUPPSPEL, UPPSPEL ir LÅNESPELARE. Visi UPPSPEL gaminiai – glaudaus IKEA ir ROG bendradarbiavimo rezultatas. Visas kitas gaminių šeimas IKEA sukūrė savarankiškai, remdamasi bendradarbiaujant su ROG padarytomis įžvalgomis ir įgytomis žiniomis. Tikslas – kompiuterinių žaidimų asortimentu patenkinti pirkėjų lūkesčius ir poreikius, susijusius su funkcionalumu, dizainu ir kaina.

IKEA-kolekcija-kompiuterinių-žaidimų-entuziastams-6

Naująjį kompiuterinių žaidimų žaidėjams skirtą asortimentą sudaro ir baldai – rašomieji stalai, kėdės ir stalčių spintelė, ir įvairūs priedai – puodelio laikiklis, kompiuterio pelės laido laikiklis, kaklo pagalvė, rato formos šviestuvas ir daug kitų. Kiekvienoje gaminių šeimoje bus galima rasti skirtingų kainų lygių rašomųjų stalų ir kėdžių – kad kiekvienas galėtų įsigyti gaminių pagal savo kišenę. Lietuvoje prekyba naujojo asortimento gaminiais prasideda 2021 m. spalio 1 d.

„Kompiuterinių žaidimų žaidėjai visame pasaulyje puikiai atpažįsta ir mėgsta prekės ženklą ROG, nes juo galima pasikliauti – ROG yra kompiuterinių žaidimų rinkos inovatorius“, – sako bendrovės „Asus“ Kompiuterinių žaidimų įrangos ir priedų padalinio vadovas Krisas Huangas. „Mūsų partnerystė su IKEA ekspertais leis ROG atrasti naujų įdomių būdų nustebinti viso pasaulio kompiuterinių žaidimų žaidėjus.“

IKEA-kolekcija-kompiuterinių-žaidimų-entuziastams-2

„Milijardų kompiuterinių žaidimų žaidėjų visame pasaulyje poreikiai labai skirtingi, o esama pasiūla – ganėtinai techninė ir dizaino požiūriu kur kas labiau „vyriška“, nors apie 46 proc. visų žaidėjų – moterys. Manome, kad siekiant demokratizuoti kompiuterinių žaidimų patirtį, galima dar daug nuveikti“, – sako „IKEA of Sweden“ atstovė Ewa Rychert. „Dabar kelionėje į kompiuterinių žaidimų pasaulį žengiame dar tik pirmą žingsnį. Tai darome siūlydami kokybiškų ir įperkamų gaminių bei išbaigtų sprendimų, kurie, tikimės, atitiks žmonių poreikius ir skonį.“

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas