„Rockstar Games“ pagaliau prakalbo apie naują GTA dalį: atskleista esminė detalė, tačiau pristatymo dar teks palaukti

„Rockstar Games“ pagaliau prakalbo apie naują GTA dalį: atskleista esminė detalė, tačiau pristatymo dar teks palaukti

Lukas Snarskis

Dabar galima įvardinti ne vieną naują „Grand Theft Auto 5“ versiją: „Xbox 360“ ir „PlayStation 3“, „Xbox One“ ir „PlayStation 4“ bei asmeniniams kompiuteriams skirtą, o jau netrukus pasirodys ir naujos kartos konsolėms skirtas žaidimas. Pastarojo debiuto laukiama jau kovo 15 dieną. Tačiau tai dar ne viskas.

Daugelis GTA gerbėjų jau ganėtinai ilgai laukia naujos žaidimo dalies, o kalbos apie jos kūrimą sklando jau kuris laikas. Ilgai trukusią „Rockstar Games“ atstovų tyla buvo pagaliau nutraukta ir mes turime oficialų patvirtinimą – „GTA 6“ yra kūrimo stadijoje. Deja, tačiau daugiau detalių nebuvo atskleista, todėl ir toliau lieka nežinoma kada galime išvysti naująją legendinio žaidimo dalį.

GTA6_2021-04-26-213826

Šiuo metu visi su nekantrumu laukia bet kokios informacijos apie „GTA 6“ ir iki šiol „Rockstar Games“ yra užsispyrę ir neatskleidžia nieko. Viena iš teorijų yra ta, kad šį kartą bus sugrįžtama į legendinį „Vice City“ miestą, kuris yra pastatytas pagal Floridoje esantį Majamį, tačiau tai nebuvo nei patvirtinta, nei paneigta. Tiesa, visai neseniai pasirodė trumpas kūrėjų komentaras.

Naujausiame pranešime teigiama, kad „šiuo metu vyksta aktyvus naujos žaidimo dalies kūrimas“. „Rockstar Games“ atstovai patvirtino ir tai, jog daugiau informacijos bus pateikta iškart po to, kai tik atsiras tokia galimybė. Pažymima ir tai, kad kuriant naująją šio kultinio žaidimo dalį „tikslas yra ženkliai peržengti visas ribas, lyginant su tuo kas buvo pristatyta anksčiau“. Nors tai ir nepasako nieko konkretaus, tačiau tuo pačiu metu, gali reikšti, kad „GTA 6“ išleidimo dar gali tekti laukti ganėtinai ilgai.

GTA-VI-leaks

Verta prisiminti, kad populiarūs klausimai, susiję su naująją GTA dalimi, yra „kas bus pagrindinis veikėjas?“ ar „kuriuo laikotarpiu vyks veiksmas?“. Panašu, kad į pastarąjį atsakymą išdavė patys „Rockstar Games“.

„Youtube“ platformos turinio kūrėjas „DANNYonPC“ naujajame „GTA 5 Enhanced Edition“ pristatomajame klipe pastebėjo, kad žaidimas ateinantį kartą gali nukelti į paskutinį praėjusio amžiaus paskutinį dešimtmetį. Jame rodomo automobilio numeriai „6ISAL890“, o šifruojant gaunasi „6 is a late 90“. Keista, kad tokia detalė yra buvo parodyta treileryje ir ar tai iš tikrųjų reiškia būsimojo „GTA“ galimą laikotarpį? Žemiau pateikiame oficialų „Rockstar Games“ pateiktą klipą (36-39 sekundės):

Čia jau lieka spręsti patiems, bet vėlyvieji 90-ieji (galbūt 1998-ieji) ir Majamis skamba tikrai neblogai. Prieš kurį laiką pasirodė gandai, kad „GTA 6“ veiksmas vyks per kelis dešimtmečius ir praėjusio tūkstantmečio pabaiga skamba kaip puiki žaidimo pradžia. Žinoma, kad tai dar nieko nereiškia, tačiau ši informacija ištikimiausius franšizės fanus tikrai turėtų nuteikti optimistiškai.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas