Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Rockstar“ turi puikių naujienų legendinių GTA žaidimų gerbėjams: paaiškėjo kas ir kada galės išbandyti istorinę trilogiją

„Rockstar“ turi puikių naujienų legendinių GTA žaidimų gerbėjams: paaiškėjo kas ir kada galės išbandyti istorinę trilogiją

Lukas Snarskis

2021-10-09, 11:35

„Grand Theft Auto“ pakeitė daugelio požiūrį kaip turi atrodyti atviro pasaulio vaizdo žaidimas ir tai padarė dar šio tūkstantmečio pradžioje pristatydami „GTA 3“, „Vice City“ ir „San Andreas“. Kiekvienas projektas tarsi atstovavo pagrindinius Jungtinių Amerikos valstijų miestus, tai yra Niujorką, Majamį ir Los Andželą, o ir vėlesnėse versijose buvo sugrįžta į kai kuriuos iš jų.

Vakar, penktadienį, „Rockstar“ atstovai oficialiai patvirtino, jog „Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition“ bus išleista dar šiemet. Tai reiškia, kad GTA, „GTA 2“ ir „GTA III“ bus prieinami jau visai netrukus, o atnaujintas versijas galės išbandyti žaidimų kompiuterių ir kompiuterių savininkai. Pranešama, kad legendinė trilogija bus prieinama „Sony PlayStation 5“ ir „PlayStation 4“, „Microsoft Xbox Series X/S“ ir „Xbox One“, o taip pat ir „Nintendo Switch“ konsolių savininkams.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Grant-Theft-Auto-The-Trilogy-The-Definitive-Edition

Asmeninių kompiuterių savininkai GTA trilogiją galės rasti pasitelkę „Rockstar Launcher“. Įdomu ir tai, jog „Rockstar Games“ naujienos bus prieinamos ir išmaniuose telefonuose, tačiau kada žaidimais galės mėgautis „iOS“ ir „Android“ telefonų savininkai – išlieka neaišku. Kompanijos atstovai atskleidė tik tiek, kad šios naujienos juos pasieks pirmoje 2022 metų pusėje.

Kaip jau minėjome, „Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition“ pasiūlys visiškai atnaujintas GTA, „GTA 2“ ir „GTA III“ žaidimų dalis. Kūrėjai ketina atnaujinti žaidimo grafikas bei pasiūlyti žymiai modernesnį žaidimų scenarijų, tačiau išlaikant pagrindinius šių legendinių žaidimų akcentus. Verta paminėti ir tai, jog „Rockstar“ jau kitą savaitę turėtų pašalinti klasikines žaidimų versijas, tam, kad galėtų tinkamai pasiruošti atnaujinimų pristatymui.

Tikėtina, kad artimiausiu metu turėtų paaiškėti ir daugiau informacijos apie atnaujintas GTA dalis, o taip pat ir tikslesnė žaidimų išleidimo data.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Wahahah

Ir aš manau, kad suklysta. Niekur nemačiau, kad bus "perdaryta" ir gta ir gta II.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas