Rusams ir toliau mažėja žaidimų asortimentas: „Nintendo“ nebepriima atsiskaitymų rubliais

Rusams ir toliau mažėja žaidimų asortimentas: „Nintendo“ nebepriima atsiskaitymų rubliais

Arnas Balčiūnas

Rusijai ir toliau tęsiant karinius veiksmus Ukrainoje, didėja kompanijų, kurios vienaip ar kitaip atsiriboja nuo Rusijos rinkos. Daugybė bendrovių, jau atsiribojo nuo rusų arba pritaikė kitokius apribojimus, tačiau tai padarė tikrai ne visi.

Praėjus jau daugiau nei savaitei į Rusijos veiksmus pagaliau sureagavo ir „Nintendo“. Kompanijos vadovai nusprendė laikinai išjungti elektroninę parduotuvę, kas reiškia, jog rusai nebegalės įsigyti žaidimų. Tiesa, panašu, kad tokie bendrovės veiksmai gali būti susiję su trečiųjų šalių taikomais ribojimais.

doom-eternal-nintendo-switch-capa

Remiantis „Nintendo“ pateikiama informacija, elektroninė parduotuvė yra laikinai uždaryta, nes įmokų surinkimo bendrovė, kurios paslaugomis buvo naudojamasi, nustojo vykdyti mokėjimus rubliais. Tiesa, kokią platformą naudoja „Nintendo“, norėdami surinkti įmokas, nepateikiama.

Priminsime, jog visai neseniai sankcijas Rusijai pritaikė ir „CD Projekt Red“, o taip pat ir „Electronic Arts“. EA iš pradžių pašalino Rusijos komandas iš FIFA bei NHL žaidimų, o vėliau sustabdė ir visų savo produktų prekybą ne tik Rusijoje, tačiau ir Baltarusijoje.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas