Sensacija: į „Netflix“ atvyksta „League of Legends” serialas

2019-aisiais „Riot Games“ paskelbė, kad „League of Legends“ nebus tik eilinis „MOBA“ žanro žaidimas. Jau tada buvo pasirodęs antrasis jų projektas „Teamfight Tactics“, o pernai pasaulį išvydo „Legends of Runterra“ ir „Valorant“. Dar tada pasirodė pirmosios užuominos apie planuojamą animacinį serialą, kuris kaip ir turėjo pasirodyti dar pernai, tačiau jokių žinių apie jį nebuvo iki šiol, o vakar oficialiai buvo paskelbta, kad „Arcane“ mini serijos pasirodys jau šiais metais.

Šis serialas turėtų pasirodyti jau rudenį išskirtinai „Netflix“ platformoje. Na bent jau taip buvo paskelbta pristatomajame, vos keliolikos sekundžių klipe. Nors jis ir yra labai trumpas, bet iš jo galima spręsti, ką dar iki žiemos parodys „Riot Games“. Įrašas prasideda dviejų legendų, tai yra Vi ir Jinx kova ir dar keliais kitais veikėjais, kurie greičiausiai bus visiškai nauji.

Tiesa, dar iš 2019-ais pasirodžiusio klipo jau buvo galima suprasti, kad visas serialas suksis apie šių dviejų herojų istoriją ir gali būti, kad naujieji veikėjai bus jų priešiškumo priežastis. Grįžtant prie serialo, tai panašu, kad veiksmas vyks tarp dviejų Runterra miestų, tai yra Piltover ir Zaun, o pastarąjį galima išvysti dar pačiame klipe. Abejos teritorijos yra apsėstos technologijų ir progreso: Piltover yra garais varoma utopija, o Zaun paslaptingų eksperimentų ir ne tokios geros reputacijos vietovė.

Jeigu istorija ir bus pasakojama šiose dvejose teritorijose, tai gali būti, kad čia bus galima išvysti ir kitų legendų, tokių kaip Viktor, Caitlyn ar Ekko bei daugybės kitų pasirodymą. Pats serialas „Arcane“ buvo kurtas „Riot Games“ ir „Fortiche Productions“, kuri yra sukūrusi jau ne vieną „League of Legends“ klipą seniau.

„Arcane“ pasirodys „Netflix“ platformoje jau ateinantį rudenį.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas