„Stalker 2“ kūrėjai palieka Ukrainos sostinę: paaiškėjo naujoji žaidimų studijos lokacija

„Stalker 2“ kūrėjai palieka Ukrainos sostinę: paaiškėjo naujoji žaidimų studijos lokacija

MiTech.lt

Šią savaitę anoniminis šaltinis Čekijos žaidimų svetainei „Vortex“ pranešė, kad „Stalker 2“ kūrėjo „GSC Game World“ nariai išvyko į Prahą prašyti verslo licencijos. Šiuo metu studija įsikūrusi Ukrainos sostinėje Kijeve, kuri yra nuolat puolama nuo Rusijos įsiveržimo į šalį. Pavelas Barákas iš Čekijos žaidimų kūrėjų asociacijos sakė, kad grupė pradėjo derybas su GSC po to, kai svarstė galimybę bėgti iš Ukrainos į kaimyninę šalį.

STALKER-2-hear-of-chornobyl-updated

Iš pradžių planuota, kad „Stalker 2“ bus išleistas šį balandį asmeniniams kompiuteriams ir „Xbox“ konsolėms, tačiau buvo atidėtas iki gruodžio mėn. Netrukus po to, kai Rusija įsiveržė į Ukrainą, GSC patvirtino, kad laikinai sustabdė žaidimo kūrimą, kad galėtų teikti pagalbą.

Anksčiau šį mėnesį GSC taip pat subtiliai pakeitė „Stalker 2“ pavadinimą. Pirminis „Heart of Chernobyl“ pavadinimas buvo pakeistas į „Heart of Chornobyl“. Pirmasis yra rusiško miesto vertimas į anglų kalbą, o antrasis yra ukrainietiška rašyba.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas