„Ubisoft“ prakalbo apie NFT ir žaidimus: metė didžiulį akmenį į žaidėjų daržą

„Ubisoft“ prakalbo apie NFT ir žaidimus: metė didžiulį akmenį į žaidėjų daržą

Prancūzų kompiuterinių žaidimų leidėja „Ubisoft“ yra viena iš vos keleto žaidimų kompanijų, integravusių išmaniaisiais kontraktais valdomus NFT (non-fungible token) aksesuarus į savo žaidimus. Nors didžioji dalis žaidėjų į tokį pokyti žiūri neigiamai, yra ir palaikančių kompanijos sprendimą. Svarbiausias dalykas didelei kompanijai imantis tokių kontraversiškų veiksmų yra išlikti atsargiems ir neimti engti pokyčiams prieštaraujančių vartotojų, tačiau „Ubisoft“, panašu, nusprendė elgtis priešingai.

Australų tinklaraštis finder.com kalbino Nicolas Pouard ir Didier Genevois - pirmasis yra „Ubisoft“ strateginių inovacijų laboratorijos viceprezidentas ir esminis asmuo, slypintis už kompanijos „Digits“ bei „Quartz“ iniciatyvų, kuriomis siekiama įnešti NFT į žaidimų pasaulį. Tuo tarpu Didier Genevois yra atsakingas už šių principų įgyvendinimą - jis yra įmonės blockchain techninis direktorius.

Interviu aptariama nemažai klausimų, susijusių su „Ubisoft“ NFT strategija, o labiausiai stebina kompanijos požiūris į žaidėjus, kurie nepalaiko įmonės pasirinktos krypties. Paklaustas apie tai, kokią naudą NFT iš tikro atneša žaidėjams, Nicolas Pouard atsakė:

„Manau žaidėjai nesupranta, kokią naudą jiems gali atnešti skaitmeninė prekyvietė. Dėl dabartinės situacijos žaidėjai įsitikinę, kad pirma - NFT griauna planetą, antra - tai tik įrankis spekuliacijai. Tačiau mes, „Ubisoft“, matome tai kaip idealią galimybę žaidėjams atsikratyti nebereikalingais žaidimų atributais kuomet jie, arba visas žaidimas, pabosta. Jiems tai iš tikro labai naudinga, tačiau kol kas jie to nesupranta.

Tai didelis pokytis žaidimų kultūroje - perėjimas iš vienos ekonominės sistemos į kitą niekad nėra lengvas. Yra daugybė smulkių įpročių bei išankstinių nuostatų, kurias reikia įveikti, o tam reikia laiko ir mes tai puikiai suprantame.“

Taigi, „Ubisoft“ inovacijų lyderio manymu, prieš NFT kultūrą nusiteikę vartotojai paprasčiausiai nesuvokia kaip tai veikia ir kokią naudą jiems gali atnešti ši inovacija - nepaisant to, kad virtualių atributų mainai žaidimuose gyvuoja jau ilgą laiką ir iki šiol tam nereikėjo kriptovaliutų bei išmaniųjų kontraktų. „Ubisoft“ tai mato kaip kompiuterinių žaidimų pasaulio revoliuciją, kuomet žaidėjai paprasčiausiai nori mėgautis žaidimais be papildomų komplikacijų.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas