Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Ubisoft“ pristatė naują internetinę šaudyklę: panašumų į „Overwatch“ tikrai netrūksta

„Ubisoft“ pristatė naują internetinę šaudyklę: panašumų į „Overwatch“ tikrai netrūksta

Rokas Gaidys

2021-07-20, 12:35

Jau daugelį metų „Ubisoft“ sėkmingai plečia „Tom Clancy“ franšizę. Nors „Rainbow Six Siege“, „The Division“ ir dar keletas kitų tapo pasauliniais hitais, studija ir toliau ieško galimybių kaip praplėsti šią visatą. Praėjusį mėnesį nutekėjo pirmoji informacija apie naujausią jų projektą „BattleCat“ – pirmojo asmens internetinę šaudyklę, kurioje galima rasti visas populiariausias „Clayncy“ franšizės grupuotes iš tokių žaidimų kaip „Splinter Cell“, „The Division“ ir „Ghost Recon“. Dokumentuose buvo galima pamatyti, kad naujasis žaidimas turės herojus su specialiais įgūdžiais, režimus, panašius į tuos, kuriuose reikia lydėti krovinį iš taško į tašką „B“ ir t.t.. Žodžiu, viskas kaip ir bus labai panašu į „Overwatch“.

ubisoft-reveals-xdefiant-9-768x432

Panašu, kad tai buvo labai arti tiesos, nes dabar „Ubisoft“ pristatė naujausią „Tom Clancy“ dalį, tai yra pirmojo asmens šaudyklę „XDefiant“. Šis žaidimas bus nemokamas ir jame dvi komandos po šešis žaidėjus kovos viena su kita. Projektą šiuo metu vysto „Ubisoft San Francisco“ studija, kuri iki šiol dalinai dirbo su „Assassin‘s Creed“, „Watch Dogs“ ir dar keliomis populiariomis „Ubisoft“ franšizėmis. Visam procesui vadovauja Mark Rubin, kuris turi daugybę metų patirties su šaudyklėmis, nes iki 2015-ųjų vadovavo daugeliui „Call of Duty“ žaidimų.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Ubisoft-Reveals-Tom-Clancys-XDefiant-A-Free-To-Play-Arena-Shooter

Žaidėjai galės rinktis, kurią grupuotę atstovauti, tai yra „Outcasts“ ir „Cleaners“ iš „The Division“, „Echelon“ iš „Splinter Cell“ ir „Wolves“ iš „Ghost Recon: Breakpoint“. Savaime suprantama, kad „Ubisoft“ planuoja didinti jų skaičių ateityje, o dabar kiekviena frakcija turės savąją žaidimo specifiką bei gebėjimus, o žaidėjai galės jas koreguotis, tiksliau, rinktis įvairius ginklus ir kitus priedus pagal savo nuožiūrą. Dabar jau yra pranešta, kad bus galima rinktis iš dviejų žaidimo rėžimų, tai yra „Escort“ ir „Domination“. „Ubisoft“ žada, kad galimybę rinktis iš daugybės unikalių žemėlapių, kurie akivaizdžiai skirsis vienas nuo kito. Patys nekantriausi gali jau dabar gali bandyti laimę „beta“ versijos testavime, kuris prasidės nuo rugpjūčio 5-os dienos.

tom-clancy-xdefiant-factions

Dabar tikslios galutinės „XDefiant“ išleidimo datos kūrėjai neatskleidžia, tačiau jau bando susirinkti žaidėjų atsaką ankstyvuose testavimuose tam, kad šaudyklė nuo pat pirmos dienos veiktų be priekaištų. Šis sprendimas skamba logiškai, nes dėl panašių priežasčių iš rugsėjo į kitų metų sausį buvo nukelta naujausia „Rainbow Six“ dalis „Extraction“.

„XDefiant“ šiuo metu yra kuriamas asmeniniams kompiuteriams, „PlayStation 4/5, „Stadia“ ir „Xbox X/Series“ konsolėms.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas