„Ubisoft“ vieną geriausių savo žaidimų dalina visiškai nemokamai, nepraleiskite progos atsisiųsti

„Ubisoft“ vieną geriausių savo žaidimų dalina visiškai nemokamai, nepraleiskite progos atsisiųsti

Rokas Gaidys

2021-09-09, 13:35

Likus mažiau nei mėnesiui iki „Far Cry 6“ pasirodymo, daugelis su nekantrumu laukia galimybės pagaliau išbandyti veiksmo prifarširuotą sukilimą fantastinėje, Pietų Amerikoje įsikūrusioje, Jaros saloje. Panašu, kad „Ubisoft“ nori padėti daugeliui tam pasiruošti, nes jau dabar galima pasiimti vieną ikoniškiausių ir geriausių franšizės bandymų, tai yra „Far Cry 3“, visiškai nemokamai. Visi norintys pasinaudoti šia proga iki šeštadienio gali padaryti tai „Ubisoft Connect“ kompiuterinėje aplikacijoje arba „Ubisoft“ internetinėje svetainėje.

Tiems, kurie nėra žaidę „Far Cry 3“, tai žaidime yra pasakojama Jason Brody istorija, kuri prasideda tropinėse džiunglėse po labai nenusisekusių grupelės draugų atostogų. Pabėgęs iš vietinio kalėjimo, kurį kontroliuoja piratų vadeiva Vaas (vienas ikoniškiausių „Ubisoft“ veikėjų), jis turi išvaduoti salą ir išgelbėti savo draugus. Labai neskubant, tai yra kokių 25-30 valandų kvapą gniaužiantis nuotykis, o žaidėjams čia yra suteikiama galimybė naudoti įspūdingą ginklų arsenalą, keliauti po salą piratų transportu bei nuolatos išgyventi žmogaus dar neužkariautoje gamtoje.

Žaidimas neretai yra tituluojamas kaip geriausias visoje franšizėje ir jo tęsiniai būtent naudojosi pastarojo sėkmės formule, o tai reiškia, kad tai yra puiki galimybė pasiruošti „Far Cry 6“. Kalbant apie ją, tai ji pasirodys jau spalio 7-tą dieną. Iš pirmo žvilgsnio panašu, kad „Ubisoft“ čia visiškai pasileido plaukus, nes viskas kas veikė trečiojoje dalyje, čia taip pat panaudojama. Ginklų arsenalas čia yra dar didesnis, transporto priemonių – dar daugiau, o penktojoje dalyje buvo supažindinta su sekėjais, kurių dabar bus dar daugiau.

„Far Cry 3“ „Ubisoft“ svetainėje yra dalinamas nemokamai visiems asmeninių kompiuterių savininkams. Tereikia paspausti šią nuorodą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: Ubisoftnemokami žaidimai

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas