Ukrainiečiai nestokoja naujų būdų kovoti: trinti Putiną ir Kadyrovą į miltus leis kiekvienam, tiesiog spaudant mygtukus

Ukrainiečiai nestokoja naujų būdų kovoti: trinti Putiną ir Kadyrovą į miltus leis kiekvienam, tiesiog spaudant mygtukus

Arnas Balčiūnas

JAV elektromobilių gamintojo „Tesla“ vadovas Elonas Muskas garsėja savo skambiais pasisakymais, o progos patylėti jis nepraleido ir dabar. Prieš daugiau nei mėnesį, besitęsiant Rusijos karinei invazijai į Ukrainą, verslininkas pasidalino iškalbinga žinute, kurioje kviečia Vladimirą Putiną į dvikovą.

Į tokius E.Musko žodžius sureagavo ne tik rusai, tačiau ir Ukrainos kūrėjai, kurie sukūrė nedidelį žaidimą, leidžiantį išbandyti savo jėgas „Tesla“ vadovo vaidmenyje, kovojant ne tik prieš Rusijos prezidentą V.Putiną, bet ir vieną pagrindinių jo pakalikų – tai Ramzaną Kadyrovą.

musk-vs-putin-3

Naujai sukurtas „Musk vs Putin“ žaidimas yra ganėtinai paprastas, veikia naršyklėje, o įveikti jį – užtruks vos keletą minučių. Kovinio žaidimo esmė labai paprasta: reikia valdyti Muską trimatėje erdvėje, kuri pirmiausia turi įveikti Kadyrovą, o paskui Putiną. „SpaceX“ įkūrėjas yra įgudęs smūgiuoti ir spardyti. Visi mūšiai vyksta nupieštų sunaikinto Mariupolio vaizdų fone. O mūšius lydi „Boombox“ solisto Andrejaus Chlivnyuko atliekama daina „Oy, u luzi chervona kalina“, rašo unian.net.

Žaidimą kūrė penkių autorių komanda – vienas Unity specialistas ir keturi menininkai. Pastarieji prie projekto dirbo pakaitomis. Pagrindinis komandos tikslas buvo pasakoti apie karą. O įkvėpimo šaltinis buvo Elono Musko įrašas „Twitter“, kuriame jis metė Putinui iššūkį kovoti už Ukrainą.

Štai kiekvienas galite išbandyti savo jėgas žaidime: musk-putin.com

musk-vs-putin-2

Priminsime, jog į E.Musko mestą iššūkį dar kovo mėnesį sureagavo ir Rusija. Ir nors V.Putinas į visą šią situaciją nereagavo, tačiau atsakyti milijardieriui panoro Rusijos kosmoso agentūros „Roskosmos“ vadovas Dmitrijus Rogozinas.

„Tu, mažas velniūkšti, dar jaunas“, - „Twitter“ paskyroje rašė D.Rogozinas. „Varžykis su manimi silpnuoli. Tai būtų tik laiko švaistymas“.

Priminsime, jog „Tesla“ vadovas dar tik prasidėjus karui ištiesė pagalbos ranką Ukrainai. Jis paspartino interneto aprėpties Ukrainos teritorijoje didinimą, pasitelkdamas savo palydovinio interneto bendrovę „Starlink“. E.Musko ir M.Fedorovo teigimu, išplėsta „Starlink“ aprėptis suteiks Ukrainos pajėgoms taktinį pranašumą prieš įsiveržusias Rusijos pajėgas.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas