„Xbox“ planuoja pasekti „Sony“ pavyzdžiu: ateityje konsolės pulto laukia rimti pokyčiai

Pernai „Microsoft“ pristatydami naująsias „Xbox Series X/S“ nusprendė per daug nerizikuoti su pultu ir nepasiūlė tokių didelių permainų kaip „Sony“. Dabartinis „Series“ pultas galima sakyti yra identiškas „One“ versijai su vos keliais minimaliais pasikeitimais, tačiau viskas tikrai nėra amžina. Dabar „Xbox“ vadovas Phil Spencer pasidalino ateities planais papildomai įrangai ir kaip bus mokamasi iš „PlayStation 5“ „DualSense“ pulto.

Naujausiame tinklalaidės „Kinda Funny Gamecast“ epizode jis teigia, kad greitu metu „Xbox“ neplanuoja milžiniškų techninių naujienų, tokių kaip „VR“ įranga, tačiau greičiausiai dėmesį skirs „Series X/S“ pulto atnaujinimui. Jis pagyrė „Sony“, dėl jų priimtų sprendimų su „PlayStation 5“ konsole, o ypač negailėjo pagyrų naujajam „DualSense“ pultui. Jis teigia, kad dabar jie mąsto apie galimybę kuo daugiau žaidimų pritaikyti įvairioms platformoms, tokioms kaip stacionarūs kompiuteriai, išmanieji telefonai ir t.t.. Ir tik po to jau tobulins dabartinį „Xbox“ pultą, kuris beveik nepakito nuo pat „Xbox One“ pasirodymo 2013-aisiais.

„Microsoft“ neatmeta galimybės panaudoti panašias funkcijas kaip ir konkurentai, pavyzdžiui „Haptic Feedback“, kuri pasirodė su „DualSense“ pultu. Dar sausį technologijų milžinė atliko apklausą tarp „Series“ konsolių vartotojų, kurios tikslas buvo sužinoti ar jie norėtų matyti panašias funkcijas ir „Xbox“ valdymo pulteliuose.

Paskutiniu metu „Microsoft“ ieško daugiau galimybių kaip pritraukti žmones prie „Xbox“ prekinio ženklo. Vienas iš planų yra vaizdo žaidimų transliavimas per išmaniuosius televizorius, tačiau vis tiek pagrindinis dėmesys nuo konsolės toli nepasitrauks. Kadangi pats P. Spencer teigia, kad naujos papildomos įrangos konsolėms greitu metu jie neplanuoja išleisti, tai gali būti, kad jau dabar yra dirbama su nauja žaidimo kompiuterio versija kaip buvo pasielgta su „Xbox One X“ ar „Xbox One S“.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas