Žaidimų gerbėjų beprotybė: „Among Us“ primenantis „McDonald‘s“ vištienos kepsnelis parduotas už milžinišką sumą

Šiuo metu tarp populiariausių vaizdo žaidimų pasaulyje vis dar galima išvysti pernai pagreitį įgavusį projektą „Among Us“, o tai kai kuriuos žmones priverčia elgtis itin nenuspėjamai. 2018 metais išleistas žaidimas savo piką pasiekė pernai, o dabar su juo susiję dalykai už kosmines sumas parduodami internete.

Internetinėje platformoje „eBay“, visai neseniai, buvo paskelbtas aukcionas, kurio metu siūloma įsigyti iš „McDonald‘s“ įsigytas „Chicken McNuggets“ vištienos kepsnelis, kurio pradinė kaina siekė vos 0,99 JAV dolerio. Tiesa, visa gudrybė ta, jog šis kepsnelis yra tokios formos, jog primena žaidimą „Among Us“. Ir jeigu pradinė kaina atrodo nedidelė, tai galutinė suma, už kurią šis „Chicken McNuggets“ buvo parduotas – privers išsižioti.

Šiąnakt pasibaigusį aukcioną laimėjo „eBay“ platformos naudotojas, kuris už „Among Us“ kepsnelį pastatė beveik 100 tūkst. JAV dolerių. Aukciono dalyvis iš viso atliko 5 statymus, o jo reitingas yra 80 proc. teigiamas. Verta paminėti, jog prie šio beprotiško aukciono prisijungė ir patys „Among Us“ kūrėjai, kurie socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje reklamavo šį aukcioną. Tiesa, reikėtų paminėti ir dar vieną tokios kainos priežastį - tai korėjiečių grupė „Bulletproof Boy Scouts”. Teigiama, kad šis kepsnelis buvo rastas būtent šios grupės pavadinimu papuoštame „McDonald‘s“ rinkinyje.

Prie šio aukciono populiarumo spėjo prisidėti ir oficiali „Xbox“ paskyra „Twitter“ tinkle, kuri pakomentavo, jog prie šio vištienos kepsnelio turėtų būti pasiūlytas sichuano padažas. Negana to, į tai sureagavo ir „eBay“ platformoje aukcioną paskelbęs internautas, kuris pridėjo, jog nugalėtojas galės pareikalauti padažo su savo laimėjimu.

Primename, jog „Among Us“ yra turbūt didžiausias ir labiausiai nustebinęs praėjusių metų vaizdo žaidimas ir ne be reikalo. Pasirodęs dar 2018 metais, bet tik praėjusią vasarą atradęs savo sėkmę, kurios nesugebėjo pasiekti joks kitas panašaus pobūdžio projektas, jis įsitvirtino populiariausių vaizdo žaidimų viršūnėje ir panašu, kad greitu metu iš jos nusileisti net neketina.

Įdomu tai, jog „Among Us“ žaidimu vidutiniškai naudojasi beveik 400 tūkstančių asmeninių kompiuterių vartotojų. Palyginimui, tai yra daugiau vartotojų nei šiuo metu „Player Unknown‘s Battlegrounds“, „Counter Strike: Global Offensive“ ir net „DOTA 2“. Mobiliosios versijos naudotojų skaičiai yra dar įspūdingesni. Kelis metus gyvuojantis „Among Us“ tapo populiarus vos per keletą savaičių.


Kol kas komentarų nėra.