„Žmogaus Voro“ gerbėjams tai patiks: pasirodė pirmoji informacija apie naujausią „Insomniac“ projektą

„Žmogaus Voro“ gerbėjams tai patiks: pasirodė pirmoji informacija apie naujausią „Insomniac“ projektą

Rokas Gaidys

2021-07-20, 07:35

2018-aisiais pasirodė ambicingiausias visų laikų „Insomniac“ projektas, tai yra „Marvel‘s Spider-Man“. Išskirtinis „PlayStation 4“ konsolės žaidimas susilaukė milžiniško populiarumo tarp jos savininkų, nes per pirmuosius jo gyvenimo metus buvo parduota daugiau nei 13-ka milijonų jo kopijų ir daugelis su nekantrumo laukė jo tęsinio ir pernai lyg iš giedro dangaus jis ir buvo pristatytas, tai yra „Spider-Man: Miles Morales“, tačiau jį labai sunku taip pavadinti, o labiau dideliu papildiniu.

Dabar panašu, kad galime sulaukti ir „Marvel‘s Spider-Man 2“, nes vienas iš pagrindinių pastarojo žaidimo aktorių pasidalino kūrimo proceso užkulisiais. Nėra aišku ar taip buvo pasielgta suplanuotai ar ne, bet jo „Instagram“ paskyroje atsiradęs įrašas buvo labai greitai pašalintas. Iš pirmo žvilgsnio galima spręsti, kad „Insomniac“ ne tik, kad planuoja naują „Žmogaus Voro“ žaidimą, bet ir jau įtemptai prie jo dirba. Džiugu matyti, kad dar neatšalus aistroms po naujausio jų projekto „Ratchet & Clank“ jie nemažina apsukų ir jau ruošiasi pristatyti dar kažką naujo „PlayStation“ savininkams.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Miles-Morales-IG

Aktorius Nadji Jeter, kuris žaidime įkūnijo vieną iš pagrindinių veikėjų Miles Morales, savo „Instagram“ paskyroje pasidalino įrašu, kuriame akivaizdžiai matoma kaip jis ginkluojasi specialia įranga, kuri padeda įrašyti veido ir kūno judesius. Pačioje nuotraukoje akivaizdžiai matosi, kad kitas komandos narys jam ant veido žymi taškus, kurie padeda užfiksuoti jo reakcijas. Iš pačios nuotraukos sunku spręsti apie naująjį projektą, tačiau panašu, kad tai gali būti „Marvel‘s Spider-Man 2“. Jau senokai buvo pasirodžiusios kalbos apie jo kūrimą ir dabar panašu, kad jos tikrai nebuvo veltui.

milesmorales_ps5_03

Nors nuotrauka buvo greitai pašalinta iš aktoriaus „Instagram“ paskyros, tačiau tai buvo padaryta jau per vėlai ir dabar ji jau paplito visame internete. Žinoma, kad galimybė, jog jis dirba su visiškai kitu žaidimu nėra atmetama, tačiau Miles‘o sugrįžimas šiuo atveju būtų realiausias scenarijus. Oficialaus pareiškimo iš pačių „Insomniac“ dar nebuvo ir panašu, kad jis dar greitai nepasirodys.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas