Nutekėjo „PlayStation 5“ kainos: sužinokite kiek kainuos naujos kartos konsolės ir jų priedai

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-05
Nutekėjo „PlayStation 5“ kainos: sužinokite kiek kainuos naujos kartos konsolės ir jų priedai
0 Pasidalinimai
7067 Peržiūros

Susidomėjimas neseniai oficialiai pristatyta „Sony PlayStation 5” konsole smarkiai auga, o potencialūs pirkėjai sunkiai gali sulaukti 2020 metų švenčių sezono, kai turėtų prasidėti prekyba PS5. Jau žinome, kaip atrodys pats kompiuteris ir su kokiais žaidimais pasirodys, spėlioti telieka apie kainą, kurios gamintojas nusprendė neatskleisti.

Jeigu prieš kelis mėnesius spekuliacijos apie sumą priminė būrimą iš kavos tirščių, tai laikui bėgant nuteka informacijos, kuri yra labai išsami ir atrodo labai patikimai. Naujausia informacija pasirodė Prancūzijoje, kuri atskleidžia ne tik galimą konsolės kainą, tačiau ir kada jis pagaliau pasirodys prekybos vietose.

Remiantis „Carrefour“ pateikiama informacija, naujoji „Sony PlayStation 5“ konsolė be optinio įrenginio kainuos nuo 399 eurų, o su juo – nuo 499 eurų. Teigiama, kad išankstiniai pardavimai turėtų prasidėti jau nuo spalio 3 dienos. Kaip bebūtų, nors išankstiniai pardavimai prasidės ganėtinai anksti, tačiau tikėtina, jog naująją konsolę pirkėjai gaus ne anksčiau lapkričio.

Nesunku nuspėti ir tai, jog „Carrefour“ neilgai trukus pašalino šią informaciją iš savo parduotuvės, tačiau nuotraukos jau kuris laikas plinta internete. Negana to, paaiškėjo ne tik galimos „PlayStation 5“ žaidimų kompiuterio kainos, tačiau ir jo priedų kaina. Kaip galite matyti iš nuotraukos, žaidimų pultelis, įkrovimo stovas, pultelis, ausinės ar HD kamera kainuos po 49,90 euro.

Ir nors ši informacija atrodo ganėtinai realistiškai, tačiau viso to nereikėtų priimti kaip visiškos teisybės. „Sony“ iki šiol nėra paskelbę kiek gali kainuoti jų naujieji produktai, bet „Carrefour“ pateiktos kainos atrodo pakankamai realistiškai, tačiau ne faktas, kad jos tokios ir bus. O ką manote Jūs? Ar išties „PlayStation 5“ kainos gali būti tokios, kaip netyčia paskelbė Prancūzijos rinkoje veikiantis pardavėjas? Kokie Jūsų lūkesčiai?


Parašyti komentarą